Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      60
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

w czwartek będą 4 tygodnie, jestem już tym zmęczona, bardzo zmęczona. ale ogólnie czujesz różnicę? mam też natrętne myśli, że sobie coś zrobię. oczywiście nie chcę, bo mam dla kogo i po co żyć ale te myśli pojawiają się niezależnie i bardzo się z nimi męczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kilka lat temu brałem sertraline przez jakieś 2 lata, potem przestałem z racji poprawy. Wszystko było ok aż jakiś czas temu znowu pogorszenie, dostałem znów Asentre. Wcześniej jak brałem to już po 25 mg czułem jak lek zaczyna działać, bezsenność, nawet trochę euforia, przynajmniej było coś czuć. Teraz natomiast ZERO. Nic nie czuję jakbym łykał cukierki.

Czy to normalne ze tak jest, czy ten lek po prostu juz sie "wypalil" u mnie i nie bedzie dzialal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cerebro, ...i dobrze, że zmniejsza reaktywność rec noradrenergicznych, mniej napięcia i bezsensownego pobudzenia, hipokamp może się odbuduje po tych stresach. Mnie sertralina uspokaja zamiast pobudzać przez co mam więcej naturalnej energii

PS. Piszą też, że sertra minimalnie wychwytuje zwrotnie noradrenalinę, żeby było śmieszniej :D

 

-- 13 lut 2013, 23:35 --

 

pS, od 5 dniu jestem na 50mg i już drugiego dnia po zwiększeniu większość napięcia mięśniowego zniknęła, łydki już nie drgają a plecy i kark są rozluźnione niczym po najlepszym masażu. To mi się "podobuje" bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cerebro, ...i dobrze, że zmniejsza reaktywność rec noradrenergicznych, mniej napięcia i bezsensownego pobudzenia, hipokamp może się odbuduje po tych stresach. Mnie sertralina uspokaja zamiast pobudzać przez co mam więcej naturalnej energii

PS. Piszą też, że sertra minimalnie wychwytuje zwrotnie noradrenalinę, żeby było śmieszniej :D

 

-- 13 lut 2013, 23:35 --

 

pS, od 5 dniu jestem na 50mg i już drugiego dnia po zwiększeniu większość napięcia mięśniowego zniknęła, łydki już nie drgają a plecy i kark są rozluźnione niczym po najlepszym masażu. To mi się "podobuje" bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cerebro, ...i dobrze, że zmniejsza reaktywność rec noradrenergicznych, mniej napięcia i bezsensownego pobudzenia, hipokamp może się odbuduje po tych stresach. Mnie sertralina uspokaja zamiast pobudzać przez co mam więcej naturalnej energii

PS. Piszą też, że sertra minimalnie wychwytuje zwrotnie noradrenalinę, żeby było śmieszniej :D

 

-- 13 lut 2013, 23:35 --

 

pS, od 5 dniu jestem na 50mg i już drugiego dnia po zwiększeniu większość napięcia mięśniowego zniknęła, łydki już nie drgają a plecy i kark są rozluźnione niczym po najlepszym masażu. To mi się "podobuje" bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×