Skocz do zawartości
Nerwica.com

hasiok


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, weltschmerz napisał:

Widocznie właściciel forum wprowadza jakieś nowe porządki.

 

14 godzin temu, Abigail_1Sm25 napisał:

@Heledore, @Lilith, @Carica Milica, a czy mogłybyście powiedzieć, jakie są powody tych decyzji? Byłoby łatwiej zrozumieć... Straszna szkoda, dziewczyny, mam nadzieję, że się rozmyślicie...

...a ja Wam powiem co mi chodzi pogłowie.

Jestem przekonany, że sytuacja owa jest pokłosiem lewackiej "eurodemokracji" i nadchodzącej w siedmiomilowych butach cenzury internetu.

Otóż jakoś wnet wchodzi w życie nowa dyrektywa, ustawa czy jak tam zwał te unijne kurestwo, która PEŁNĄ odpowiedzialnośc za umieszczane czy to w komentarzach, czy to na forach  treści niezgodnych z lewacką unijną wizją świata zrzuca na właściciela/administratora strony. I w związku z tym każdy właściciel forum, strony, czy nawet kanału na YT aby uniknąc kłopotów będzie musiał większośc czasu cenzurować treści, które mogły by naruszać lewackie dyrektywy. A ponieważ biurokracja eurokołchozu osiągnęła wartości karykaturalne, to tak naprawdę nikt nie wie co jest zgodne , a co nie jest zgodne z ich dyrektywami. Co wyczerpuje , a co nie wyczerpuje znamion przestępstwa. Skoro według dyrektyw unijnych zboczeńców i alkoholików marchewka jest owocem, a ślimak rybą to można sie wszystkiego co tylko najgorsze spodziewać.

Niedawno lemingi zmanipulowane przez lewackie PO, wszelakie Nowoczesne i KODomitów darły pyski pod Sejmem "Wolne Media- Demokracja", po czym europosłowie z w/w patologii zagłosowali ZA dyrektywą wprowadzającą cenzurę internetu...

...ale czego sie spodziewać po lewakach - to ich credo -co innego mówić, a co innego za kulisami czynić dla własnych korzyści.

Może się myle, ale sytuacja z naszymi Modami tak mi właśnie śmierdzi - zapewne dowiedzieli się, że cała odpowiedzialnośc za to, że ja sobie napiszę iż ciapaci to ścierwo spadnie na Modów własnie......

Mam rację?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×