Skocz do zawartości
Nerwica.com

wesele i dwa pogrzeby


one man show

Rekomendowane odpowiedzi

m to nie zet, lecz to też tylko urojenie, siedzi w we mnie a w innych jednych płytko drugich głęboko pod powieszechnią znaczeń. krzew, przeznaczenie ja już w siebie nie wierze - miałem nawiązać nawiązałem pozdrowienia, dziwki chcą kochać co to to to nie? od how much po hard to explain, dziwki chcą kochać co to to nie? kończe ten wers, teraz napisze coś o mojej mamie, do chomiczego autobusu właśnie wiadam i to wcale nie jest kean ani kaabaan lecz dla więszkości to nie wersy o mnie więc to nie treść tak jakby zamiast 08 był 96. wsiadam choć to tylko biała kartka, pusta lodówka pompuje tlen, w tle carissa wierd i każdy już wie co będzie. bo to wers o mojej mamie coś jak karwan o pracy w fabryce czy laik u kidda zrobisz z tym co chcesz, tak samo jak przyjmujesz w niedziele komunie. bo ona myśli o mnie a ja o niej tak stowrzyłem 3 zwrotke.

 

więc nie było nawet pierwszej, tak nie myśl że to jest piasanka bo ja tu freesteluje, bo reszta z byt osobia i tak na mnie na pluje. teraz rehum jest admnistoratore,, więc sobie pozwole pozdrowienia i dowidzenia, jednak ja tu wracam, bo tu mam internetowych przyjaciół. to oczywiście żart o tym był pierwszy wers.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy teatr to życie, a nie scena, kto napisał role, kto je odgrywa. komu złote maliny, a komu oskary. tego kiedyś dowiemy się. póki co słucham zeusa, że wszycy to kwiaty i nie byłoby nocy bez dni. zło, dobro. to w ostateczności nie materia, tylko c.zyny, które sobie i tak kiedyś wybaczymy. każdy kiedyś dorasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i kiedy wszystko kończy się i dobro pisze ostatnie litery napisu "the end" to wydaje nam się że to wszystko się nie wydarzyło. mgła świadomości jednak każe nam się uszczypnąć. i tak wszystko kończy się. czas się przygotować na następne zakończenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×