Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy uda mi się w ten sposób rzucić palenie?


escobar921

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, to mój pierwszy post na tym forum.
Od kilku dobrych lat nałogowo palę papierosy. Nie wyobrażam sobie dnia bez dymka. Mam za sobą kilka, jeśli nie kilkanaście prób rzucenia palenia - bezskutecznych niestety. Próbowałem rzucać metodą silnej woli - udało mi się wytrzymać maksymalnie dwa dni, później chęć zapalenia była tak ogromna, że nie wytrzymałem. Korzystałem też kiedyś ze słynnego Nicorette. Dopóki naklejałem plastry było do wytrzymania, gdy teoretycznie skończyłem terapię i zrezygnowałem z tego specyfiku, po 2 tygodniach wróciłem do nałogu. Ostatnia moja próba związana była z książką "Easyway" - ma ona na celu takie nastawienie naszej psychiki, żebyśmy łatwo zrezygnowali z palenia z dnia na dzień. Na mnie to jednak nie zadziałało, wytrzymałem z 2-3 dni i od tamtej pory palę nadal.
Ostatnio przyjaciel polecił mi tabletki NICORIX (dostępne na nie-pale.eu). Korzysta z nich od mniej więcej miesiąca i rzekomo działają na niego świetnie. Podobnie jak ja, przechodził wcześniej przez kilka nieudanych prób rzucania, wypróbował przy tym chyba wszystkie możliwe sposoby. Mówił, że to najlepszy produkt pomagający w rzucaniu palenia, jaki można dostać. Wychwalał te tabletki jak ósmy cud świata. Z tego co mi wiadomo, rzeczywiście od miesiąca nie miał papierosa w ustach (co jest chyba jego rekordem). Patrząc na to, że wcześniej wypalał 3 paczki papierosów dziennie wydaje się to świetnym rezultatem. Tylko czy to nie jest zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe? Chętnie bym kupił te tabletki, jednak po tych wszystkich nieudanych próbach wyleczenia się z tego palenia zaczynam wątpić w to, czy cokolwiek może mi jeszcze pomóc... 
Próbował ktoś z Was może tego specyfiku? Czy te tabletki rzeczywiście są takie świetne, jak twierdzi mój kolega? Tak bardzo chciałbym zerwać z tym okropnym nałogiem, czy ten sposób może być moim ratunkiem? Proszę o pomoc i dobrą radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się rzucić właśnie z książka Allen’a Carr’a, nie palę już trzy, prawie cztery miesiące. Paliłam dobre 10 lat, próbowałam rzucać kilkakrotnie, ale nigdy z jakimiś „wspomagaczami”. 

Kilkunastu moich znajomych używało jakichś zamienników i nikt nigdy nie rzucił na stałe - tyle mogę powiedzieć. Jednak na każdego działają one inaczej, więc mam nadzieję, że Tobie się uda 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×