Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Crazyme

Użytkownik
 • Zawartość

  69
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

415 wyświetleń profilu
 1. @zakazana88 jak go nie zrobisz, to się wykończysz.
 2. @zakazana88 bałam się wyniku jak cholera, ale jestem chyba osobą, która lubi wiedzieć co się dzieje i niewiedza oraz niepewność mnie w życiu dobija. Samego badania też się bałam, bo myślałam, że ucieknę z tej tuby jak mnie tam zamknęli, ale to badanie uspokoiło mnie na.. tydzień, chociaż moje fizyczne objawy nie zniknęły, to nie miałam napadów lęku. Oczywiście naczytałam się później, że są przypadki choroby bez zmian w rezonansie i znów się zaczęło..
 3. Crazyme

  zadajesz pytanie

  Nie. Ulubiona pozycja do spania?
 4. Myślę, że w przeciągu ostatnich 3 lat mi się nie zdarzyło Czemu jesteś na tym forum?
 5. Crazyme

  Skojarzenia

  Festiwal Kolorów!
 6. @nerwa najgorsze jest to, że nie mogę pojąć, że można się aż tak źle czuć, nie mając żadnych odchyleń fizycznie. Że to tylko moc psychiki. Nie rozumiem tego po prostu. Czy też masz tak, że jak myślisz o jakimś objawie, to wysuwa się On na pierwszy plan?
 7. @nerwa w badaniach neurologicznych wszystko jest ok i normalnie na codzień funkcjonuję bez większego problemu. Pogorszyła się tylko moja siła mięśniowa, ale to przez przeciążenie mięśni, czego jestem pewna w stu procentach. Nie utrudnia mi to normalnego funkcjonowania. Rezonans głowy z kontrastem też jest bez zmian.. Też właśnie taka napięta się czuję. Dodatkowo po takich atakach paniki chwilowo mam faktycznie trudności z utrzymaniem czegoś w rękach, ale to chyba przez stres, który na chwilę wszystkie mięśnie paraliżuje. Może i paraliż senny, ale dla mnie to jakby napad takiego lęku.
 8. @nerwa trochę mnie pocieszyłaś - bo ja właściwie mam takie same objawy ostatnio i to jest jeden z moich powodów podejrzewania u siebie jakiejś strasznej choroby neurologicznej (albo stwardnienia zanikowego bocznego albo stwardnienia rozsianego). Najgorsze jest jeszcze takie "zawieszanie się" i uczucie mega napięcia w ciele, gdzie wydaje mi się, że nie jestem w stanie wykonać żadnego ruchu albo otworzyć ust, a jak już dojdzie co do czego, to mi się to udaje bez najmniejszego problemu. Często też budzę się w nocy z takim uczuciem i przez moment mam wtedy wrażenie, że nie mogę się ruszyć ani odezwać. Przypomina mi to trochę, jak obudziłam się po operacji z rurką intubacyjną i maszyna jeszcze oddychała za mnie, a ja już wszystko czułam i słyszałam, ale nie mogłam im dać znać, że jestem. No i czułam wtedy potworny ból brzucha. Może to ma jakiś związek z tym? Jak tak na to logicznie patrzę, to po prostu jestem straaaaasznie znerwicowana, ale z drugiej strony, naczytałam się masy postów ludzi, u których też podejrzewali nerwicę, a okazało się, że to właśnie stwardnienie rozsiane..
 9. @nerwa - opisz to osłabienie, proszę? Bo ostatnio bardzo często właśnie to odczuwam. Myślisz, że to ma związek z nerwicą?
 10. @laveno ciesz się, że jesteś już po badaniach i lekarz nic nie wykrył. Sama mówiłaś, że nie można zamykać się w błędnym kole. Nie masz podstaw, żeby nie wierzyć lekarzom, więc uwierz i ciesz się z następnych zdrowych dni. Ty już wiesz, ja dalej czekam.. @nerwa ah Ci zabiegani lekarze. Ostatnio umówiłam się z kumplem na kolację (lekarzem) i byłam już w lokalu, 10 minut spóźnienia, nie ma go, 15, nie ma - mówię - co jest? Dzwonię, a On do mnie, że to przecież nie dzisiaj. Wytrzymasz do jutra, to tylko 24h! Na pewno wszystko jest dobrze. Na ból głowy najlepszy długi spacerek!
 11. Crazyme

  Mój dzisiejszy dzień

  @z o.o. nie, nie prowadzę żadnego bloga niestety, może kiedyś jak będę miała więcej czasu
 12. Crazyme

  NOWE Czy masz?

  Gdzieś pewnie by się znalazł. Masz pod ręką telefon?
 13. Mi i gdyby nie moja hipochondria byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie
 14. Crazyme

  Mój dzisiejszy dzień

  @Lusesita Dolores tak, ale nie zamieniłabym na żadną inną.
 15. Crazyme

  Mój dzisiejszy dzień

  @Lusesita Dolores ratownikiem medycznym
×