Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pochwalcie się co sobie ostatnio kupiliście


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Można dawać real foto, zdjęcia poglądowe z google, albo linki do aukcji czy sklepów. Wiadomo, zakupy poprawiają samopoczucie, a chwalenie się zakupami jest jeszcze lepsze :lol:

 

spodnie dresowe, do chodzenia po domu :D

spodnie-joggery-dresowe-cmr397-granatowe.jpg

 

pen 32 gb, usb 2.0

goodram-sl-de-16gb-usb-2-0-niebieski,11589712234_7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ozesek, za bardzo wyzywająca jak na bierzmowanie :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Faceci będą się gapić na plecy, ręce i w ogóle :D

Reghum, niezłe 8) Ile dałeś?

gorzej jak biskup zgubi wątek a ksiądz upuści opłatek. Chyba że teraz po ceremonii kościelnej urządzą się jakąś bibę i to na nią ta kiecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia ja też po bierzmowaniu nie miałam żadnej imprezy i teraz też żadnej "biby" nie będzie :P

 

carlosbueno Liber8 chłopaki co Wy za głupoty gadacie? :P Przecież ona nic nie odkrywa, a na siebie do kościoła i tak pewnie żakiet jeszcze założę ;) a z resztą jak się biskup trochę rozproszy, to mu się nic nie stanie :mrgreen: tak dzieciaków wyświęci, że będą chodzić jak zegarki :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ozesek, Czyli to nie Ty będziesz bierzmowana.

Ja gdybym mógł cofnąć czas to bym się nie bierzmował.

 

carlosbueno ja tylko będę świadkową ;) będę dumnie stała za plecami mojej siostry ciotecznej :lol: więc jak za dużo będzie widać to i tak mnie zasłoni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, niezłe Ile dałeś?

 

240. Kłopot w tym że w moim wykonaniu kupowanie drogich butów jest średnio opłacalne bo ja zamiast normalnie zakładać wsuwałem nogę na chama jak wychodziłem. Już trzecią parę rozwaliłem w ten sposób, jedne które kosztowały chyba coś ~500 bo ojciec się dołożył, chociaż o te zacząłem wyjątkowo dbać. No i tak zmieniam buty co kilka miesięcy/rok xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja se kupiłem krawat, poszetkę i spinki :mrgreen: w kolorze chabrowym :D

 

pol_pm_Komplet-meski-krawat-spinki-poszetka-chabrowy-Denley-KSP01-49889_1.jpg

 

I teraz będę wyglądał tak :pirate:

 

pol_pm_Komplet-meski-krawat-spinki-poszetka-chabrowy-Denley-KSP01-49889_2.jpg

 

:mrgreen::mrgreen:

 

A współczesnej mody nie rozumiem, o takie coś znalazłem:

90-malker_poszetka_rant3.png

:lol::lol::lol::lol::lol: krawat wygląda jak by się przed chwilą na nim wieszał, a poszetka jak łabędź z origami. Przekombinowane :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8 co poradzisz. Taka już jest ta dzisiejsza moda, ja też jej nie rozumiem :roll: mój brat na przykład (ma 17 lat) ostatnio mnie uświadamiał co do współczesnej mody i twierdził, że dzisiejsi chłopcy noszą różowe bluzy, białe spodnie i zielone włosy i podobno to jest normalne :roll: Nie żebym była jakąś rasistką, czy nietolerancyjną małpą, ale nie chcę, żeby mój brat wyglądał jak kosmita :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8 co poradzisz. Taka już jest ta dzisiejsza moda, ja też jej nie rozumiem :roll: mój brat na przykład (ma 17 lat) ostatnio mnie uświadamiał co do współczesnej mody i twierdził, że dzisiejsi chłopcy noszą różowe bluzy, białe spodnie i zielone włosy i podobno to jest normalne :roll: Nie żebym była jakąś rasistką, czy nietolerancyjną małpą, ale nie chcę, żeby mój brat wyglądał jak kosmita :bezradny:

 

A co jest nie tak w różowej bluzie i zielonych włosach? A może ktoś tak lubi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupować meble do pokoju, ale stwierdziłem, że nie ma to sensu. Jakieś meblościanki ledowe itp bzdury, zrezygnowałem z tego :D  zupełnie nieprzydatne przedmioty.

Zamiast mebli na pierwszy ogień poszła  Lornetka Celestron SkyMaster 15x70 + mapa nieba. Poczytałem opinie o niej i się zdecydowałem, nie żałuję :D 

 

IMG_20180608_152048_HDR.jpg

IMG_20180608_152151_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×