Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja historia


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka lat temu jako mała dziewczynka dużo krzywdy mnie spotkało że strony rodziny będę pisała przerwami bo pamiętam tylko urywki.

Był to okres przedszkolny, ojczym wyprawił do agencji towarzyskiej mamę, a sióstr nie było że względu na to że również miały dość alkoholowej atmosfery w domu. Więc zostałam z nim sama, pokazał czym jest upokorzenie dla dziecka,. Zaczęło się od tego że siedział na fotelu rozmawiał przez telefon i wyzywał matkę, jednocześnie maturutbując się na moich oczach, wstał i mnie dusił nie rozumiałam o co chodzi.

Leżałam z nim w łóżku i łaskotal mnie po ręce i pytał'podoba Co się? " lubisz tak'? Tylko kiwałam głową ze strachu że 'tak' dziecko niezrozumie o co chodzi, uwodził mnie

Krzyczałam 'zostaw mnie tato' naprawdę tego nie chciałam, kopalam go w między nogi ale był silniejszy śmierdzial pieczywem i wodą kolońską, i się stało zgwałcił mnie, mdlałam wtrdydochodziło do seksu analnego oralnego, mówił abym brała do buźki, dlawilam się, pisząc to zbiera mi się na wymioty. Kazał mi się umyć i zmywalam przed nim to wszystko stałam naga on się patrzył jakby chciał mnie zjeść, było pełno krwi moczu, i brudu, jego smrodu na moim ciele, mam ogromne obrzydzenie, usłyszał kroki mamy powiedział jej ze dostałam okresu, ale jak to możliwe że kilkuletniq dziewczynka dostała miesiączke?

Nie chciałam chodzić do szkoły ojczym kazał dla sióstr ciągną ć mnie siłą do szkoły, siostry ciągnely mnie za ręce i nogi.

Ogółem mama i ojczym dużo pili, bili się, latały talerze noże po domu, rzucali się nimi i to narazie na tyle, dziękuję jeśli ktoś przeczyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×