Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czerniak


Suzann

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim :). Niedawno na tapecie pojawił się u mnie czerniak. Dowiedzieliśmy się z chłopakiem, że jego tata choruje na tę przypadłość. Nie było żadnych objawów, oprócz powiększonego węzła. Wtedy od początku zaczęła się moja nerwica. Muszę przyznać, że od początku roku było ze mną dużo lepiej, przestałam prawie myśleć o HIV, którego tak bardzo się bałam. Przynajmniej nie myślałam o nim tak intensywnie jak jeszcze niedawno. Teraz znowu jest źle. Problem polega na tym, że mój chłopak ma na plecach dwa większe pieprzyki, które lekko wystają nad poziom skóry. Nie zwracałam na nie uwagi, do czasu aż dowiedziałam się o tej chorobie w rodzinie. Udało mi się go namówić na odwiedzenie lekarza, wizytę ma za kilka dni. Strasznie się boję, przewertowałam już cały internet. Zamiast go wspierać w związku z chorobą rodzica, to ja ciągle chodzę przygaszona i płaczliwa. Bardzo się o niego boje i uświadamiam sobie jak bardzo go kocham. On twierdzi, że te pieprzyki ma od zawsze, nic się z nimi nie dzieje, nie zmieniają kształtu, wielkości, koloru itd...ale po prostu argumenty do mnie nie trafiają. Czy ktoś miał podobny problem i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami, Dziękuję Wam za pomoc, bo w ostatnim problemie to forum mi pomogło poukładać jakoś myśli i się uspokoić. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×