Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Crashbdg

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ludziska, jestem tu nowy dużo już czytałem ale dopiero się zarejestrowałem. Napisze krótko o lekach jakie brałem.

Start:

Asertin 100mg+sulpiryd100mg rok czasu, początek było ok, ale to był początek choroby.

Parogen 20mg 2 miesiące brania masakra

Velaxin 75mg masakra

Chlorprotixen 3x 15mg nawet nawet Ale depresja mnie po nim dopadła .

Amnitrolilina 3x 5mg chyba. Dużo spałem i depresja się pogłębila.

Pregabalina mało co po niej czułem.

A potem się zaczęło tzn. Afobam 1mg brany przez 2 miesiące dochcadzac do 2mg dziennie. Teraz z niego schodzę na realanium 5mg 3x dziennie i do tego dostałem symla 25mg. Pozdrawiam. Mam nadzieję że kiedyś wyjdę z tego gowna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od siebie mogę ci tylko powiedzieć ze mamy duchową stronę i gdy ona jest martwa to pojawiają się różne złe rzeczy, stany i żadne tabletki nie zmienią tego, więc jak najbardziej możesz z tego wyjść i powiem więcej : w zamian mieć duchowe skarby jak : "Owocem zaś Ducha są: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, (23) łagodność, wstrzemięźliwość. "

, co pomoże tabletka, chemia gdy dookoła ocean przemijania, śmierci. Wszystko wokół nas niszczeje, starzeje się, umiera, więc żadna tabletka tu nie pomoże. Żadna tabletka nie nasyci głodu naszej duszy : czyli przebaczenia i doskonałej miłości ... Religia, organizacja nic nie pomoże - tylko osobista relacja, bliska więź z Żywym BOGIEM JEZUSEM : " Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie. (29) Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych " - Ewangelia Mateusza 11:28-29

, po wypadku z 2016 roku mam amputowaną rękę, ale mam też pokój ducha, siłę, miłość, niezawodną nadzieję wieczności :smile:

, pozdrawiam Dominik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Crashbdg, Witamy serdecznie, da się da, tylko czasu to wymaga i cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi