Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Paulla1890

Drżenie mięśni po lekach SSRI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, od ponad 3 tygodni leczę się farmakologicznie na nerwice. Miałam większość możliwych objawów, uciski, nerwobóle, bezsenność problemy z zaladkiem. Ciagle leki, najgorszy jest chyba ten przed śmiercią.. Co kilka dni wymyślam sobie nowe choroby, coś okropnego. Nie o tym chce pisać. Od ponad 3 tyg biorę lek Rexetin, przez pierwszy tydzień brałam po pol tabletki, po tyg zgodnie z zaleceniem lekarza zaczęłam brać cała. Zaczęło się dziać ze mną wtedy coś dziwnego, moje ciało zaczęło drzeć, nogi i ręce, najgorzej czułam to w nocy, a w dzień nie mogłam ustać, lekarz zalecił powrócić na pare dni do połowy tabletki i drżenia ustąpiły choc dalej są odczuwalne. Co ciekawe gdy tylko jestem w pracy wszystko mija i czuje się dobrze. Mam dwa pytania, czy ktoś miał może podobne skutki uboczne po lekach SSRI? Czy tez przy nerwicy czasami robi się Wam dziwnie, jakby się kręciło w głowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zaradzić drżeniom mięśni, ale tak, to kręcenie się w głowie to są zawroty głowy, albo kręci ci się w głowie od leku który zażywasz

Ta pierwsza opcja jest mocniejsza od drugiej. Ja miałem to drugie właśnie przed chwileczką. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam tak za każdym razem, kiedy zwiększam dawkę paroksetyny. Ale zwykle mija mi to po dwóch dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×