Skocz do zawartości
Nerwica.com

Velaxin ER i alprox 0,5


binko12

Rekomendowane odpowiedzi

Nerwica lękowa, fobia społeczna i lekka depresja

 

Dzisiaj rano po raz 4 wziąłem Velaxin ER przez pierwsze 6 dni mam brać po jednej tabletce. Poza tym, mam przypisany Alprox.

 

Moje pytanie jest takie czy to normalne że 3 dzień z rzędu miałem takie realne koszmary senne które dotyczyły głównie moich problemów z fobią społeczną i lękami ?

 

Dzisiaj rano wstałem i byłem wykończony. Wziąłem Velaxin i pół tabletki Alproxu i mi pomogło. Po alrpoxie mam 30 minut dobry humor i chęć wielką do życia. Potem czuję spokój i wyciszenie co mi się bardzo podoba.

 

Psychoterapie zaczynam za 2 tygodnie. Psychiatra mówiła, że już po 1 tygodniu lek przeciwdepresyjny zacznie działać. Czy to dlatego tak szybciej niz zazwyczaj bo depresja moja jest lekka ?

 

To moja pierwsza przygoda z lekami i 1 wątek na forum. Proszę o opinie i odpowiedź na moje pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 tygodniu w najlepszym możliwym przypadku. Poprawa Twojego stanu emocjonalnego może nastąpić po wielu tygodniach. Podobno momentem granicznym jest 8 tygodni.

I nie przyzwyczajaj się za bardzo do Alproxu. Jest to benzodiazepina. Dość szybko rośnie na nim tolerancja i trzeba brać więcej i więcej. Więc alprox bierz doraźnie, gdy naprawdę się źle czujesz.

Co do tych koszmarów to nie wiem. Normalne w przypadku leków przeciwdepresyjnych jest to, że u sporej grupy osób na początku leczenia następuje pogorszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×