Skocz do zawartości
Nerwica.com

Azja (kultura/języki/anime/manga/muzyka)


miniSD

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby wyciąć ten smutaśny wstęp to też bym lubił :P

Co Ty mówisz? Wstęp jest najlepszy! :twisted:

A fuuu! :P Ostatnie czego mi potrzeba przy mojej depresji to smutaśne utwory, obecnie toleruję tylko tak zwany "wpierdol" ;)

Z koncertowej wersji The Last Live Hideto się uśmiecha grając wstęp, więc akurat ja nie odbieram tego jako coś smutaśnego, bo mam w pamięci jego minę. :D Poza tym zawsze można wstęp przewinąć do przodu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie z polecenia Psycho-Pass, ale po 4 odcinku jakoś się nie mogę wczuć. Bez rewelacji. Chyba mam za duże oczekiwania po Desu Noto.

A czarodziejkę owszem oglądałem chętnie i żałowałem, że koleżanki z klasy nie pomykają w takich miniówkach :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i madara nam namieszał,do przewidzenia :pirate:

No i z tego sie ciesze. Tyle, ze on musialby urosnac do rangi boga, zeby dac sobie rade w pojedynke z nimi wszystkimi, ale to jest niewykluczone, ze tak sie stanie. Madara to chyba jedyna dobra rzecz na tej wojnie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel,

 

Oczywiscie, ze TOXA.

 

Skończyłem pierwszy sezon Code Geass. Zły jestem, bo nie poszło po mojej mysli :evil: xD

 

Chciałem się tylko upewnić, żeby nie było, że cos przeoczyłem: ostatni odcinek pierwszej serii kończy się jak oni wzajemnie do siebie strzelają? Nie chcę zdradzać zbyt wielu szczegółów, żeby nie spoiler'ować, ale myslę, że wiesz o co mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne mangozjeby czytające naruto,oglądając anime,widzimy jak w ostatnim epie Madara uwalnia się z edo tensei - daje mu to nieśmiertelne ciało,nieskończoność chakry itp...

Więc na diabły przejął cielko Obito,skoro to nieumarlaka daje większą moc?

Albo ja jestem durniem i coś przegapiłem :pirate: ?

 

 

 

AmberMouse, Tak,to "koniec",w dwóch pierwszych odcinkach będzie wyjaśnione co tam się stało.

Wierz mi, 2 sezon>>>>1 sezon

rotten soul, To dobrz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu mogę walczyć z pełną mocą. Niesamowite! Uczucie posiadania prawdziwego ciała! Czuję, jak moja krew się gotuje i dostaję gęsiej skórki na myśl o miażdżeniu czaszek.

Wnioskując po powyższym cytacie z mangi:

1) Co prawda wcześniej był nieśmiertelny, ale jego moc była ograniczona. Żeby móc wykorzystać w pełni swój potencjał, musiał się ożywić.

2) Madara jest psychopatą. Chce odczuwać przyjemność z zabijania. :D

3) Będąc ożywionym przez ET (nawet po wyzwoleniu się) można go było zapieczętować, żywego człowieka się nie zapieczętuje.

 

Poza tym nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale w ostatnim odcinku anime jest błąd. Madara po uwolnieniu się z Edo Tensei powinien dalej mieć "pęknięcia" na skórze, a ich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale w ostatnim odcinku anime jest błąd. Madara po uwolnieniu się z Edo Tensei powinien dalej mieć "pęknięcia" na skórze, a ich nie ma.

Nie zauważyłem

 

 

Wiecie co mnie najbardziej rozbawiło? (a może zaś coś przegapiłem)

 

To że III i IV Hokage zostali przyzwani

Mimo że

http://www.senpuu.net/naruto-shippuuden-techniki-jutsu/fuinjutsu-shiki-fujin

Drugą ultra komiczną rzeczą było to,że podczas walki z III hokage, Hashirama i jego brachol nie mogli używać pełni mocy.

(Wiadomo,chwyt fabularny,by III mógł coś pokozaczyć,tak by byle który z kage go zmiótł)

 

 

 

1) Co prawda wcześniej był nieśmiertelny, ale jego moc była ograniczona. Żeby móc wykorzystać w pełni swój potencjał, musiał się ożywić.

2) Madara jest psychopatą. Chce odczuwać przyjemność z zabijania. :D

3) Będąc ożywionym przez ET (nawet po wyzwoleniu się) można go było zapieczętować, żywego człowieka się nie zapieczętuje.

 

Hmm,punkt 1 może mieć sens,ale sam nie wiem,Z tego co widziałem przyzwanie przez edo tensei mogli używać całego wachlarza swoich technik (włącznie z bajerami od Itachiego,który go uwolnił spod ET,Izanagi (czy izanami?)

Co do punktu nr 3 - może człowieka nie da się zapieczętować,ale właśnie shiki Fujin mogłoby go skarać.

 

Tyle że nie wiem z jakiej dupy III i IV hokage mogli zostać ożywieni,skoro rzekomo Shikigami ich dusze pożarł :bezradny:

Wychodzi na to że Kishimoto pogubił się w zeznaniach,ja niedokładnie czytam mangę,albo Bóg śmierci jest lamusem

Jeśli nie,to którykolwiek z powstałych po ED,mógłby madare zeżreć za pomocą shiki fujin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że było coś w zwojach o Shiki Fuujin w kryjówce Orozboczeńca, które znalazł Suigetsu i podarował Sasuke. Tak, na 100 procent. Sprawdziłam! W rozdziale 618 jest o przełamaniu SF.

Podczas walki I i II z III, Oro nie przyzwał ich pełnej mocy i świadomości, bo wiedział, że nie będzie w stanie ich kontrolować. Obaj znali pieczęcie dzięki którym mogli się uwolnić, więc kompletne ich przyzwanie byłoby samobójstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AmberMouse, przykro mi,DN i CG to 2 genialne twory,które nie mają kopii.....

Z innych "dobrych" anime,psycho pass (chyba że już obejrzałeś?),zetsuen no tempest,fate/zero.

 

W każdym postaci są genialne,podobne też do CG jest trochę,ale tylko trochę - Guilty crown - tyle że tutaj o ile początek był świetny,tak potem zj*bali potencjał serii :bezradny:

 

Steins gate też mogę polecić.

 

Jeśli mecha - kakumeiki valvrave,break blade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel,

 

Tak własnie myslałem, że już następnej tak dobrej serii nie znajdę :D Ale dzięki i tak za te tytuły.

 

Własnie - Steins;Gate to kontynuacja Chaos;Head o ile się nie mylę, tak? Z tym, że te serie nie mają ze sobą nic wspólnego? Chaos;Head to jedno z moich ulubionych anime i chciałem własnie spytać czy Steins;Gate jest chociaż równie dobre. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się też miałam zabrać za Steins;Gate i przeczytałam, że to kontynuacja Chaos;Head, ale dobrze wiedzieć, że nie mają ze sobą nic wspólnego.

Zdaje się, że polecając anime pominęłam jeden tytuł: Durarara!! Co prawda do Death Note i Psycho Pass mu daleko, ale zagadki są i psychopaci też są, także warto obejrzeć. :D Początek może i nie zachwyca i ciężko się było przyzwyczaić do kreski, ale wrażenia końcowe są niesamowite. Każdy z bohaterów (lub prawie każdy) kryje jakąś tajemnicę, więc jest nad czym rozmyślać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×