Skocz do zawartości
Nerwica.com

ATAK!!!


cristov82

Rekomendowane odpowiedzi

No witajcie pisałem już dwa razy i mi pomogliście może znow ktoś cos podpowie i wroce na wlasciwe tory. Otoz mam schizofrenie a konkretnie wydaje mi się ze ludzie slysza moje myśli no i teraz w nerwicy lekowo natrectwowej ( być może tj niepoprawnie po polsku) mam atak negatywnych myśli które oprócz tego ze sa lekko wulgarne to jeszcze wiaze się to z echem z realu a mi wydaje się ze inni to slysza no i jestem taki lekko załamany ze inni to slysza a nie chce żeby słyszeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwica lękowo-natręctwowa, jak to określiłeś, to prawdopodobnie nerwica natręctw (rodzaj zaburzenia obsesyjno-kompulsyjnego). Natrętne myśli o wulgarnych treściach są symptomem nerwicy, natomiast wrażenie, że Twoje myśli są odsłonięte, że mogą je słyszeć inne osoby to objaw wskazujący raczej na zaburzenia psychotyczne, czyli schizofrenię, o której wspomniałeś. Czy aktualnie jakoś się leczysz? Korzystasz z terapii i/lub bierzesz jakieś leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwica lękowo-natręctwowa, jak to określiłeś, to prawdopodobnie nerwica natręctw (rodzaj zaburzenia obsesyjno-kompulsyjnego). Natrętne myśli o wulgarnych treściach są symptomem nerwicy, natomiast wrażenie, że Twoje myśli są odsłonięte, że mogą je słyszeć inne osoby to objaw wskazujący raczej na zaburzenia psychotyczne, czyli schizofrenię, o której wspomniałeś. Czy aktualnie jakoś się leczysz? Korzystasz z terapii i/lub bierzesz jakieś leki?

 

Biore rispolept consta 37,5 olzapine 20mg. Na terapie nie chodze bo nie chce tego przezywac na razie w grupie chorych po tym jak glosy najezdzaly gdy byłem na takiej dziewczyne z depresja. Byłem tak tym zaaferowany ze zobaczyłem nagle ze ona zapłakany wychodzi z sali myslac ze to przeze mnie. Do tej pory mam ten obraz w glowie i lekam się żeby słabszych od siebie moim magicznym mysleniem nie obrazac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×