Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czat!!!


Bosak10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! moderatorów i administratorow tego forum i nie tylko,pisze z taka prosba w sprawie czatu na tym forum,czy jest taka opcja .Aby ktos ogarnał na dniach czat dla wszystkich?? przegladajac fora o tej samej tematyce na kazdym forum jest czat,wiec dlaczeego by nie mialo byc na tym forum??? Bardzo prosze o rozważenie tej prosby ,aby taki czat wlasnie byl na tym forum.Pozdrawiam slonecznej niedzieli!!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za krótko jestem użytkownikiem tego forum, żeby wiedzieć co się działo na tym czacie, ale generalnie uważam, że sporo na tym tracimy. Forum i użytkownicy. Nie piszcie mi że jak mi się nie podoba to mam się przenieść gdzie indziej, bo to nie jest argument. Osoby, które swoimi wypowiedziami i zachowaniem dążyły do zamknięcia czatu, cel swój osiągnęły, ze szkodą dla innych. I pewnie się cieszyły z decyzji administratora. Czat to dobra rzecz. Takie pogotowie nerwicowe w czasie rzeczywistym, pomoc od zalogowanego użytkownika i możliwość pokonania kryzysu przez rozmowę. Temat powinien wrócić pod dyskusje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest szansa, że będzie czat? może założyć czat dla naszego forum np. na wp czy onecie, czy gdzieś?

 

Może Discord?

 

To taka zasobożerna aplikacja dla graczy, ale na większości komputerach (2012+) pójdzie bez problemu.

Można tworzyć kanały, rozmawiać głosowo, dodawać boty, przydzielać rangi etc.

 

Jak już widziałbym jakikolwiek czat w takiej postaci dla chętnych. Jeżeli ludzie nie chcą czatu, niech tak zostanie.

A programik zawsze można zostawić na autostarcie, mając dysk SSD nie spowalnia wcale czasu uruchamiania, telefon zawsze ma się uruchomiony a istnieje apka mobilna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum czata nie przywróci. Jeśli Userzy chcą sobie założyć czat gdzieś indziej - bardzo proszę. Zrobicie to na własną odpowiedzialność ;)

 

Według mnie bardzo dobrze ze względu na tematykę forum.

Jeżeli dana grupa użytkowników z forum chce porozmawiać, i w tej grupie jestem ja, to mogę to zorganizować w godzinę/dwie na Discordzie, ale osobiście nie widzę sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, a może jakiś pokój na czaterii albo wp?

 

Discord też ma klienta webowego ;)

Ale jak chcesz, to możesz otworzyć i tam, po prostu większość komunikacji międzyinternetowej aktualnie to z mojego doświadczenia discord, nie mówiąc o fejcbuku czy IRC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, po pierwsze jestem troche do tyłu z nowinkami, o discordzie słyszałam, ale nie używam, a po drugie to musiałaby sie zberac nas większa ekipa, żeby było wesoło i ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dana grupa użytkowników z forum chce porozmawiać, i w tej grupie jestem ja, to mogę to zorganizować (...)ale osobiście nie widzę sensu.

to jestes w tej grupie czy nie widzisz sensu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz

Kiedyś łatwo było założyć pokój na polchat, ale tego już chyba nie ma. W IRC/mIRC nie każdemu chce się bawić, nie wiem, jak to wygląda w tej chwili. Shoutboxa admini chyba nie chcą zakładać (i się nie dziwię), ale zorganizowanie czata poza fb nie powinno być wielką trudnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2017 o 11:22, Lilith napisał:

Skoro inne fora sobie na to pozwalają, to nie widzę powodu, żeby z nich nie korzystać ;)

Ban zwłaszcza przy zmiennym IP i osobach zaburzonych, które zakładają po 100 kont dziennie i mają gdzieś bany :mrgreen: Nie, nie będzie włączona. I na pewno nie będziemy na ten temat dyskutować. Nie będzie czatu na tym Forum. To decyzja ostateczna.

ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od zawsze w naszym wspólnym serwisie brakowało mi takiego mobilnego czatu gdzie każdy by mógł sobie rozmawiać mobilnie - o wiele łatwiej. Na pewno byłaby to fajna frajda dla nas klikać na takim czacie. Co o tym myślicie? Pozdrawiam.

Edytowane przez Hooded Spirit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×