Skocz do zawartości
Nerwica.com

niska samoocena


Niska Samoocena

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli tak jest toTwoje pww Aniu nie jest calkiem w piwnicy:)

wws zacznie rosnac jak zdasz sobie sprawe ze nic nie musi byc zrobione idealnie a starczy jak bedzie zrobione dobrze;)

Jak pocwiczyc zeby jedno i drugie podniesc.. w takich radach to juz zbyt dobry nie jestem ale mysle ze znajdziesz swoja droge:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jesli juz znajdziesz kogos kto Cie zaakceptuje taka jaka dalas sie poznac ..moze byc problem..bo jesli zaakceptowal ta "nieprawdziwa" czy aby napewno zaakceptuje ta prawdziwa"

 

O to się za bardzo nie martwię, ponieważ nie lubię ludzi. Nie zależy mi na nich za bardzo poza tym " Polityk nie może być niewolnikiem swoich własnych słów " ( N. Machiavelli). Tak, jestem egoistką i mam się z tym dobrze. Egoizm nie oznacza , że jestem złą osobą, każdy przecież ma coś w sobie z egoisty.

Cieszy mnie , że tak dużo osób chce mi pomóc :) Możliwe że nie jestem całkiem w piwnicy, jednak jakiś problem jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Req_, Okej, mój ton był trochę niegrzeczny ale w rozmowie z tobą trzeba przywoływać źródła bo uważasz, ze ,,samoocena to inaczej wiara we wlasne sily. Poczucie wlasnej wartosci kolo nich nie stalo'' jak wiadomo samoocena jednym z filarów pww i wszędzie to można powszechnie przeczytać. Dlatego daje źródła. Nawet to zabawne, ze ja pisze o duchowości i umiejętności wybaczania sobie jako taki krem de la krem pww wprowadzający to w stan niemalże mistycyzm, ty naśmiewasz sie z tego (terapii) pewnie myśląc, ze to jakieś naleciałości religijne (tez lubię zagranice Szwajcaria Kanada Gabor Mate) a potem to u ciebie czytam. Jest jeszcze te pierwsze zdanie ale nie chce mi sie już tego co mi nie pasowało przytaczać. To chodzi właśnie o rozmowę ale rozmowa to nie tylko chęć wytykania komuś błędów ale umiejętność brania pod uwagę swoich ewentualnych. Temat kończę, życzę miłego wieczoru i Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×