Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Niska Samoocena

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Niska Samoocena

  Strach przed schizofrenią

  Ja przeszłam 1 epizod psychotyczny i to było STRASZNE doświadczenie, które zniszczyło mi życie i zdeptało przyszłość. 3 lata już się leczę z tego co wydarzyło się przez miesiąc. Jeśli chodzi o mnie to wyczuwałam , że coś jest ze mną nie tak i poszłam do lekarza- sama. Także zachowałam jakąś świadomość.Podczas tego epizodu chciałam popełnić samobójstwio. Dostałam jej bo byłam uzależniona od internetu i przez lekomanie . Teraz jestem uzależniona od internetu i kupowania różnych rzeczy. Ostatnio miałam strach , że ktoś w internecie mnie szpieguje, nie wychodziłam przez 3 dni z domu nawet do pracy , zamknęłam się w domu... i ... gadałam przez internet ( nie wiem czy się śmiać czy płakać). Nie wiem co jest ze mną nie tak ( i tego się boję ), inna osoba bałaby się że z powodu internetu dostanie tej choroby i nigdy by już nie wchodziła na niektóre portale. Ale jak zwykle- nie ja.Nie musicie się bać, że dostaniecie schizofrenii. Jeślibyście mieli dostać to musielibyście przeżyć coś strasznego co spowodowałoby naprawdę długotrwały stres.
 2. Niska Samoocena

  Zaburzenie psychotyczne

  Ale co ja narzekam ... :)
 3. Niska Samoocena

  Zaburzenie psychotyczne

  Możliwe że tak... mam jeszcze spadek nastroju czasami.
 4. Niska Samoocena

  chce wyjść z psychozy #wejdź w poelike z moimi urojeniami.

  uspokój się, bierz leki i jak będzie znaczna poprawa- idź do pracy.
 5. Niska Samoocena

  Zaburzenie psychotyczne

  Dzień dobry wszystkim. Przez 3 lata biorę leki przeciwpsychotyczne. Stwierdzone zaburzenie psychotyczne . Obecnie dobrze sobie radzę w życiu, ale nadal leki biorę pod groźba że choroba może wrócić. Bardzo ufam lekarzowi i od razu napiszę że nie przestane brać leków. Jednoczesnie mam dość leczenia i nie wiem jak powinnam wyglądać jako osoba zdrowa w moim wykonaniu. Nie mam już różnych rzeczy które są charakterystyczne w tej chorobie , nie mam już też otępienia i innych objawów jakie miałam na początku leczenia. Mam problem z pracą a konkretnie że czasami mi się do niej po prostu nie chce iść. I ... Zazwyczaj nie idę. Nie obchodzi mnie że ktoś może mnie zwolnić , nie obchodzi mnie obniżenie pensji, ja chcę mieć dzień wolny i koniec. Czy to jest związane z tą choroba ? Czy tylko z moją cechą jaka jest upartość ? Następny problem to taki że na coś się bardzo mocno napale , np na dany kierunek studiów a potem już mi się nie chce ? Mam dość studiów ? Mam dość wszystkiego i zawalam albo zmieniam pomysł na życie. Nie mogę wytrwać w jednym. Coś ciągle mnie interesuje i często zmieniam Jak sprawić by przestać bać się wystąpień publicznych ? Wystąpienia były moja zmora od pewnego wydarzenia którego nie chce tu opisywać. Czy to wina choroby że boje się wystąpień ? Oraz jak przestać się bać różnych nowych sytuacji jakie napotykamy na swojej drodze. Wiem że każdy z tych tematów to temat-rzeka . Za każdą odpowiedź bardzo dziękuję :)
 6. Niska Samoocena

  UZALEŻNIENIA-pytania do psychologa

  Witam . A ja mam zaburzenia psychotyczne już prawie wyleczone . Mam pytanie. Czy od zaburzeń psychotycznych można mieć objawy fobii społecznej? Już przed choroba takie coś miałam . Jak wyjść z uzależnienia od komunikatorów internetowych? Jak się je sama przekonać że to jest źle spędzać czas całymi dniami na pisaniu? Pozdrawiam.
 7. Niska Samoocena

  Fobia społeczna!

  Byłam. Właśnie to on zapytał sie mnie czemu się boje rozmawiając z nim i czego się boje rozmawiając z ludźmi. Dało mi to trochę do myślenia....
 8. Niska Samoocena

  Fobia społeczna!

  A i kręci mi się w głowie. Na dodatek mam tak jeszcze minimum przez godzinę lub dwie
 9. Niska Samoocena

  Fobia społeczna!

  Wszystko rozkłada się na to że to nie jest mała trema. Podczas wystąpień publicznych drżą mi ręce, serce szybciej bije, czuje że mam jakąś paranoję, bo to nie jest normalne. Wszyscy biją brawa ( za odwagę że w ogóle podjęłam się wystąpienia)
 10. Niska Samoocena

  Fobia społeczna!

  Dokładnie tak jest. Nic nie zastąpi prawdziwej diagnozy. W teście mam 91 pkt. Jednak jakoś nie jestem pewna czy udzieliłam na wszystkie pytania dobrych odpowiedzi. Mimo tego że wszystkiego się boje to jednak mam jeszcze odwagę by podjąć walkę. By poznać nowe osoby. By wystąpić publicznie. Jednak ciężko mi jest i zazwyczaj nie wychodzi
 11. Niska Samoocena

  Fobia społeczna!

  Hej. Chciałabym wiedzieć czy to możliwe że to co mam jest fobia społeczna. Otóż nie lubię galerii handlowych. Cały czas serce mi bije mocniej podczas gdy tam się znajduje. Myślę, że to przez tłumy ludzi, ale nie jestem pewna. Zawsze jednak gdy wokół otacza mnie tłum ludzi mocniej bije mi serce i trochę się boje. Boje się też poznać nowych ludzi. Jestem sama i trochę samotna. Przez co uzależniłam się od komunikatorow internetowych. Tego się jakoś nie boje... Boje się gdy zdaje egzaminu na uczelnie oraz podczas wypowiedzi publicznych tak mi się trzęsą ręce że nie wiem jak przestać. Zadaje się tylko ze znanymi mi osobami. Kiedyś miałam źle doświadczenie i odtąd boje się wyśmiania. Boje się gdy czytam publicznie coś na głos . Wtedy przybieram zarozumiały ton głosu ( specjalnie) i czytam bardzo szybko. Czy to już fobia? Pozdrawiam :)
 12. Niska Samoocena

  Netoholizm i uzależnienie od komputera

  Ja przez uzależnienie od komputera, a dokładniej od komuniaktorów internetowych zawaliłam sobie całe życie. Od 16 roku życia wchodzę na takie rzeczy i mimo, że nic się tam nie dzieje nadal na nie wchodzę. Straciłam studia przez to i zdrowie i nadal na to wchodzę, mimo, że powiedziałam psychologowi że już nigdy nie chcę na to wejść. Życie w realu mało mnie interesuje, jest nudne, w wirtualu też, ale wolę wirtual... nie wiem jak przestać, bym musiała mieć jakieś w realu . A książka mnie nie interesuje już, nie wciągam się, tak samo z językami... a wcześniej to była moja pasja.
 13. Niska Samoocena

  Netoholizm i uzależnienie od komputera

  Nie mam fobii społecznej, a przynajmniej jej nie zaobserwowałam. Dziękuje za link :) na pewno przeczytam
 14. Niska Samoocena

  Netoholizm i uzależnienie od komputera

  Podczepiam się pod ten temat. Co zrobić żeby się oduzależnić od sieci? I nie piszcie żebym wyrzucała komputer. Kiedyś już został wyrzucony. Najpierw byłam uzależniona od poczty wp, później od facebooka, czatów a następnie od gg. U mnie nawet wyrzucenie komputera nie przyniosło rezultatów, mogę niby bez niego żyć ( ale to bardzo ciężkie ) , jak już go mam to ciągle powracam do uzależnień. Co bym nie robiła na necie to się od tego uzależniam. Napisanie tego posta traktuję jako "ostatnią deskę ratunku". Do psychologa chodziłam i już nie pójdę bo on mi nie pomaga. Proszę o jakieś rady jak przestać się uzależniać od różnych aplikacji, rozmów towarzyskich, foruw, czatów, facebooków itd. Wszystkie rady wezmę głęboko do serca .
 15. Niska Samoocena

  Mitomania/ Pseudologia fantastica

  Po co kłamać? Real i tak wszystko weryfikuje
×