Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lusesita Dolores

pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się odpowiedzieć jednoznacznie na w ten sposób zadane pytanie. Przyczyn trzęsących się rąk może być wiele. Leki z podpisu które bierzesz mogą powodować zaburzenia ze strony układu pozapiramidowego (związanego z poruszaniem się, ruchem), więc drżenie rąk może być skutkiem ubocznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, jak jestem zdenerwowana to wtedy trzęsą się bardziej.

Uważasz że powinnam odstawić te leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×