Skocz do zawartości
Nerwica.com

lerivon,promazin,hydroxyzina .-Nerwica się rozszalała


Pietia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W maju złapałem przez pracę nerwicę lękową i zaczęło się moje cierpienie . Dygotanie,lęki ,drżenia .

Poszedłem do lekarza i dostałem zomiren który brałem w dawce 2,5 mg przez dwa miesiące. Wiedziałem,że nie mogę dłużej i poszedłem do drugiego lekarza i przypisał mi Asertin . Po pierwszej dawce 50mg wybudziłem się w jakimś ataku dygotania . Poinformowałem lekarza ale kazał brać dalej. Trząsłem się jak osika przy byle ruchu i jakby z nadmiaru napięcia i po czterech tygodniach powiedziałem dość. Jechałem dalej na ziołach i męczyłem się troszkę .Dostałem od lekarza pramolan i prócz potów nie było wielkiego halo i po półtora miesiąca zrezygnowałem z tego i znowu zioła . Po dwóch miesiącach chciałem sobie pomóc lekami i poszedłem do lekarza i dostałem paroxetynę 10mg i tu zaczęło się gorzej. Brałem ją przez trzy tygodnie i już po czwartym dniu dostałem drętwienia twarzy i ścisków na potylicy.Lekarz kazał brać dalej .Doszło do tego,że dygotałem i nawet odpuszczanie nie pomogło i dostawałem bóli głowy jakby ktoś mi mózg ćwiartował. Napięcia karku tak potworne jakich nie znałem. Z każdym dniem gorzej,że po trzech tygodniach powiedziałem dość jak wszystko zrobiło się jakieś takie dziwne . Tydzień męki z robaczkami,tykaniem i wzdryganiem i napinaniem mięśni nawet przy bajce. Czyłem po takie jakby telepanie mózgiem albo po ciele .Lekarz przypisał mi trittico i jak doszedłem do dawki 150 nie mogłem . Roztelepany maksymalnie ,problemy z pamięcią ,że przepisanie kilku liter było problemem . Ostawił mi lekarz i dostałem doxepin .Dwa tygodnie znośne ale zacząłem zasypiać i problemy ze wzrokiem . Trzeci tydzień na dawce 150mg a ja dygoczę i nie mogę przy byle znikomej sytuacji już głowy utrzymać. Dostałem anafranil 75mg i tu już był dramat jak na paro. Chodzenie po domu ciągle ,rozdygotania ,że musiałem wziąć zwolnienie z pracy bo już głowa mi latała przy byle rozmowie z kimś .13 dnia powiedziałem jadę do szpitala niech oni leczą.Nie mogłem się najeść tak mną dygotało -takie roztrzęsienie . Brak miejsc i znowu lekarz i ten stwierdził,że pana trzeba uspokajać a nie nakręcać . Dostałem Promazin 25 który mam brać po 1/2 tabletki . Hydroxyzinę i lerivon 10mg. Pierwsze dni po odstawieniu anafranilu robaczki ,dygotki ,trzęsawki ale zeszło prócz tego jakby telepnięcia w głowie. Pierwsze dni lerivonu 10mg przebieranie nogami , wilczy apetyt i dalej lęki .Rano jakbym szukał czegoś nerwowo ,takie ruchy głowy i cały dziwny . Tydzień od brania lerivonu znowu się zaczęło .Zwiększone napięcie na ciele ,karku aż głowa się zatelepie przy byle ruchu lub piciu herbaty. Dziś 13 dzień i rano budzę się zlany potem i roztrzęsiony maksymalnie aż do teraz,napięcie karku itp. Podpowiedzcie jak z tego wyjść. To jest teraz dramat jakiego nie miałem przy ziołach i aż płaczę aby to przeszło. Wcześniej byłem rozdygotany w chwilach napadu nerwicy ale nie miałem ścisków w głowie,napięć na karku,na potylicy że aż głowa drży. Czyżby lerivon który niby dał mi ciutkę pewności siebie i poprawy snu sprawiał z każdym dniem coraz większe takie napiecie nerwowe czy promazin 25mg 3x1/2 .Nawet jak piszę ten post mam spięte mięśnie karku i potylicy dygotanie dłoni ? Jak to sprawdzić co szkodzi i czy to lerivon to sprawia. Mam wrażenie ,że to on podnosi tak napięcie,że jest jak na paro i na afranilu . Przeanalizujcie temat i pomóżcie ,bo mam rodzinę na utrzymaniu i za tydzień do pracy ,bo kończy się zwolnienie lekarskie.

W kościele gdzie czułem lekkie rozdygotanie teraz mam ścisk na karku i potylicy ,że hydroxyzina nie pomogła po powrocie do domu.Zmniejszyłem na noc lerivon z 10mg na 5mg i trzepie mną .Pierw napięcia się pojawiały na brodzie i potylicy a teraz jeszcze gorzej jak wczoraj. Co jest że po tygodniu jest coraz to gorzej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×