Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak przestać gnębić faceta?


orzechowa

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jedyna droga bez wzgledu na to kto jest na jakim etapie "popierdolenia" ;) (to tak w odniesieniu do tych moich dywagacji) jest nauczyc sie kochac siebie i byc wartoscia dla samej siebie, juz wtedy, wydaje mi sie - wszystko przestanie by byc takie skomplikowane. Brzmi prosto ale trudno to osiagnac....

 

Myślę, że to bardzo sensowna porada. Nie ukrywam, że pływałam już i w tej tematyce. Trzymając się tematu miłości do siebie dodam, że fajnie tymczasowo podziałały na mnie treści z różnych książek autorstwa Louise Hay.

 

Może ma ktoś do polecenia jakąś wartościową literaturę z zakresu miłości do siebie? Ale takie bez nadmiernego wchodzenia w jakieś duchowo-religijne wątki. Choć jestem przekonana, że nie ma bardziej wartościowej "nauki" niż wiedza i doświadczenia ludzi, którzy odbijając się od dna oceny siebie i swojego życia, osiągnęli stan, w którym przestały im towarzyszyć męczące myśli, a przez to stali się po prostu szczęśliwi i wewnętrznie piękni ;)

 

Dodam jeszcze, że czasem na takie stany poczucia nieszczęścia, dobrze działają filmy. Przedwczoraj obejrzałam film "Ocean strachu", który dał mi do myślenia i otworzył oczy na to, że każdego dnia i w każdej chwili należy kochać siebie i ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×