Skocz do zawartości
Nerwica.com

SIEMA


kwazar90

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMA jestem tu nowy i nie wiem jak zacząc więc moze cos o sobie napisze hymm mam 25 lat i od kilku lat cierpie na depresję , fobie spoleczna lub nerwice lekowa dokladnie nie wiadomo postanowilem zalogowac sie na tym forum by zobaczyc z czym inni ludzie sie borykają moze ktos mi cos doradzi jak sobie radzic z moimi dolegliwosciami których mam serdecznie dosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra napisze coś wiecej bo widze ze nikt nie raczy odpowiedziec :why: pewnie takich jak ja jest tu sporo wiec moze ktos cos mi jednak doradzi , zawsze bylem zamkniety w sobie i niesmialy brakowalo mi tez pewnosci siebie ale ogulnie mysle ze bylem spoko nikomu nie wadzilem wrecz lubialem pomagac wszystko zaczelo sie gdy skonczylem 16 lat zacząłęm tak zwane ''zycie spoleczne'' pierwsze dziewczyny alkohol pierwsze dragi itp bardzo mi sie to spodobalo przez pierwsze lata normalnie bylem w niebo wziety tym wszystkim nic innego mnie nie interesowalo zylem od imprezy do imprezy a wrecz prowokowalem i sam doszukiwalem sie okazji zeby tylko zrobic sobie czyms beret skutki sa takie ze teraz calkowicie sie wycofalem z ''zycia spolecznego'' znajomi nie utrzymuja zemna kontaktu i nie dziwie im sie jestem uzalezniony od alkoholu i innych substanji + mam depresje i mocne zaburzenia lękowe nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac oprucz tego mam tez problemy z osobowoscia zajebiste wachania nastrojow i wiele wiele innych objawow ., czy ktos mógłby mi doradzic jak mam postępowac zeby z tego wyjsc ? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moje oko najpierw powychodzic z uzależnien w jakis osrodkach tam bedziesz miał terapie od razu a później wiadomo mitingi AA i terapia u psychologa i leki u psychiatry i nigdy nie bierz benzo ani zolpa jak jestes juz od trawy uzalezniony i od alko, cieżka praca pare lat,

nie mam podobnych problemów z uzaleznieniami,ale niikt tego za Ciebie nie zrobi i nie ma tez magicznego srodka, ze weźmiesz i nagle bedzie dobrze, niestety to trwa latami i czasem tylko koryguje i poprawia jakosc zycia, czary mary niema , żadne leki nie sa złota pigułka w przypadku zaburzen psychicznych a przy uzależnieniach tylko silna wola, terapia, odwyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×