Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bulimia byłej dziewczyny.


Chappie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, miałem lekki problem czy zamieścić ten temat w "problemy w związkach i rodzinie" czy tutaj, ale potrzebuję chyba spojrzenia kogoś kto ma jakieś o pojęcie o zaburzeniach odżywiania. Pół roku temu rozstałem się z dziewczyną, która zmagała się z bulimią. Początkowo miłość kwitła, ale później bulimia dawała o sobie coraz bardziej znać, a z nią inne destrukcyjne zachowania. Zaczęło to rujnować nasz związek. Starałem się być jej wsparciem, ale odpychała mnie coraz bardziej. W końcu jej się to udało bardzo skutecznie. Sam miałem potem wielkiego doła, bo nie chciałem się z nią rozstawiać, ale chyba wyjście z tego związku odjęło jej jakiegoś kolejnego ciężaru. Generalnie kontakt jakiś był, bo jej brat jest moim najlepszym przyjacielem, więc siłą rzeczy czasem się widzieliśmy . Po wszystkim poinformowałem jej brata o jej problemach i dzięki temu chyba mogli jakoś odpowiednio zareagować jak kilka miesięcy później była na skraju wygłodzenia. Od kilku miesięcy uczęszcza na terapię. Tydzień temu do nie nagle napisała z pytaniem co u mnie, jak zdrowie. Nie ma co przeżywać, dosyć neutralne pytania, ale to był szok, bo pierwszy raz od wielu miesięcy szukała kontaktu (bez żadnej konkretnej potrzeby). Za kilka dni się spotykamy. Czy jej chęć nawiązania kontaktu może mieć jakiś związek z terapią?

 

Wybaczcie, że tak ubogo, ale nie chcę tu się rozpisywać wielce. Gdyby ktoś chciał poznać tę historię lepiej, to wolę priv. pogadała ze mną jakaś dziewczyna, która zmaga się z bulimią i miała różne perypetie związkowe, to byłoby super. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×