Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześc wszystkim


niomik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, Współzagubieni i Odnalezieni.

jestem Niomik, lat 32. Znalazłam się tu kierowana niemocą i chęcią znalezienia pomocy. Czytuję Was od lat, ale dopiero teraz się zalogowałam.

Bujam się z zaburzeniami depresyjnymi z piętnaście lat już. A własciwie piętnaście lat temu zaczęłam coś z nimi robić, rozmawiać z psychologiem. Trochę się leczę, trochę uważam, że jest ok, ale zawsze nastaje taki moment, w którym znów nie wiem jak się nazywam. Uczestniczę w psychoterapii, pierwszej, na której przez półtorej roku wytrzymałam - że nie uciekłam kiedy okazało się, że "jest lepiej". Jednak jest coraz gorzej.

Nikt mnie jakoś specjalnie nie diagnozował. A właściwie nikt nie powiedział mi co tak naprawdę mi dolega. jedna z terapeutek na podstawie jakiegoś mało wiarygodnego testu uznała, że to border, ale nikt nie potwierdził, a i cechy mojej osobowości raczej nie pasują.

Szukam zatem pomocy... Zaczęłam chyba mieć potrzebę mówienia o tym. Otoczenie nie rozumie i nie chce zrozumieć. Nie mam nawet wsparcia w narzeczonie mym, który nie radzi sobie z moimi stanami...

tak więc... raz jeszcze witam Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×