Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Polanka

Sylwester 2016 w Krakowie na rynku Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy jest ktos chetny z forum zeby spotkac sie na rynku w Sylwestra i spedzic razem czas? Zostalo jeszcze troche czasu i moze znajda sie chetni tacy jak ja, co nie maja zadnych planow a jednoczesnie chca sie poznac poza forum.. Takze jak jest ktos chetny to pisac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

przyjdę, a potem się zap.ierdolę, bo już chyba nic innego nie zostanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na imprezę sylwestrową się nie wybieram ale pamiętam że Masturbow i Dark Velvet miały przybyć na spotkanie w Krakowie. Dobrze mi się kojarzy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

poszłabym z Tobą na kawę albo babskie zakupy albo piwo z soczkiem, bo niestety mieszkam w tym ohydnym rakotwórczym mieście, ale płakusiam w domku i boję się trochę zapoznawać nowych osób ostatnio :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

choć Turbov na Bajm na rynek, kupie Ci wate cukrowom i pikolo

btw myślicie, że hobbi zrobiłby Beatę Kozidrak w kuluarach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jaja, Masturbow z Krakowa. Gdyby nie ten zaplanowany narkosylwester, to bym się tam wybrał, żeby obejrzeć tę hot sajko laskę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ech.. szkoda ze nikt nie potraktowal powaznie mojego pytania. Wyglada na to ze usune ten post i zostane w domu.

Mnie nie będzie w Krakowie w Sylwestra. A Ci co nie mają planów pewnie zbyt zdołowani żeby coś planować. Jeszcze jest trochę czasu może ktoś się opamięta;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

rozważam sylwka w Krk, jako alternatywę dla spontanicznego wbicia się komuś na chatę (może mnie rodzeństwo przygarnie czy coś)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nie mam zamiaru pić..ostatnio jak pije caly czas sie zastanawiam co robilam w czasie gdy jestem pijana. A pozniej szukam dowodow i odtwarzam wszystko. Choc to trudne... boje sie strasznie ze kogos obraze lub napisze cos w nieodpowiednim miejscu. Bo kiedys mi sie tak zdarzalo i sobie nie ufam...Ma tez tak ktos?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi