Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szpital psychiatryczny - test narkotykowy.


Caipirinha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Leze obecnie w szpitalu psychiatrycznym (z powodu depresji) i zapytano mnie o zgode na testy narkotykowe, oczywiscie zgodzilem sie, gdyz nigdy tego swinstwa nie ruszalem, nawet alkohol bardzo rzadko pije, bo zle wplywa na moje lęki, wiec nigdy w zyciu nie odwazylbym sie brac narkotykow. Nie mialem nic do ukrycia. A jednak ku mojemu zdziwieniu wyszla obecnosc marihuany. Doslownie oslupialem. Jak to mozliwe??? Przysiegam, ze nigdy tego nie bralem. Czy moglo miec wplyw to, ze pare dni temu (przed pobytem w szpitalu) bylem w klubie, gdzie czesto ze znajomymi przebywalismy na tzw. Palarni (wszyscy moi znajomi pala papierosy, wiec chodzilem z nimi aby nie siedziec samemu w lozy) i tam ktos mogl to przy mnie kopcic? Bylo tam zawsze sporo osob, moze sie tego nawdychalem, cholera wie. Istnieje taka mozliwosc?

Przeciez, gdybym chcial to ukryc to odmowilbym tego glupiego testu, ale niczym nie zawinilem...

Bardzo zle sie z tym czuje, troche jakby mnie oszukano.

Tutaj moje pytanie. Czy beda wyciagane z tego jakies konsekwencje? Jakies sprawy w sadach, wyrzucenie ze studiow lub problemy ze znalezieniem pracy w przyszlosci? Boze, czlowiek przyszedl tutaj aby odpoczac i nabrac chceci do zycia, a tu taki cyrk. Prosze o szczere odpowiedzi, bo bardzo sie boje.

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest objęte tajemnicą lekarską, więc bez obaw. O żadnych wynikach testów narkotykowych w jakimkolwiek szpitalu nikt nie informuje policji (no chyba, że się spowodowało wypadek oczywiście). Jeśli jesteś pełnoletni - nikt też nie informuje Twoich bliskich jeśli sobie tego nie życzysz. Więc jak to się mówi: luz w dupie. Tak samo jak nikt na zwolnieniu lekarskim nie ma prawa wpisać rozpoznania - nie wiem więc jak miałaby się dowiedzieć o tym szkoła czy zakład pracy.

THC wykrywa się w moczu u okazjonalnego palacza (nazwanie Cię nim byłoby tu jednakowoż dużym nadużyciem) najwyżej do ok. 4 dni, więc przy biernym wdychaniu, to ewentualnie coś mogłoby wyjść na drugi, trzeci dzień przy bardzo czułym teście.

Bo generalnie fajnie byłoby móc się zjarać wdychając jak inni palą, ale niestety tak się nie da 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz się jaką ilość wykryli - jeśli bardzo śladową to raczej żadnego wpływu nie będzie to miało.

Nie czułeś się jakoś inaczej w tym klubie? Czy nie chciało Ci się przypadkiem dużo śmiać albo miałeś nadzwyczajnie dobry humor?

Słyszałem że 'najarać' biernie się nie da, tak żeby jakikolwiek efekt używki uzyskać, ale widocznie w organizmie zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×