Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
samotny351

mam dosc

Rekomendowane odpowiedzi

mam leki przed ludzmi nie mam znajomyhc meczy mnie ich obecnosc zaczynam ich nienawidziec a szczegolnie dziewczyny caly czas jestm w domu i nic nie robie i mi jest bardzo zle ostatnio wyszlem tydzien temu lub dawniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takto jestem normalny tylko tu takdziwnie brzm,i a i probowalem zawierac znajomosci ale nikt nie chce i jeszcze chyba nie moge isc do lekarza bo nie mam ubepieczenia i nie wiem co robic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

będziemy się gapić i nic :D

a tak poważnie - przelam się, wyjdź z domu, popatrz na innych ludzi. To Cię oderwie choć na chwilę od problemów, nabierzesz dystansu. Mi to czasem pomaga, jak mi źle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja moge wyjsc z domu tylko nie mam po co

a chce isc do lekarza ale nie moge bez ubezpieczenia bo dopiero za pol roku bede mogl je miec a pieniedzy nie mam zeby isc prywatnie wiec nie wiem co poczac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz sie wysilic i napisac z 10 opisowych zdan swojej tajemniczej persony. Jak ta sytuacja powstala, co ci dolega, kto cie utrzymuje i jaką chcesz tu uzyskac pomoc, bo to nie gra w zbijaka jest. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
jestescie bardzo nie mili chcialem sie dowiedziec np gdzie mam pojsc ale to forum jest do niczego a wy jestescie idiotami zegnam

Czekaj! Jeszcze to!

[videoyoutube=XRCXLnN4FyA][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jestescie bardzo nie mili chcialem sie dowiedziec np gdzie mam pojsc ale to forum jest do niczego a wy jestescie idiotami zegnam

nie poszedłeś do UP z własnej winy, nie masz teraz pieniędzy na lekarza i czego oczekujesz od nas?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi