Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lenistwo czy choroba.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś trzy osoby.Mama lat 61,brat lat 34 i Magdalena lat 36,stwierdziły,że jestem nie żadem ciężko chory tylko leniwy.Sam nie wiem,co o tym myśleć :? Nie czuje się leniem, w końcu skoro moje panie.Psycholog i psychiatra, mówią mi,że jestem chory.Skoro ZUS nie robi problemów i daje mi rentę,to chyba jakaś choroba we mnie jest.Nie wiem już co mam myśleć :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę jest jedno i drugie... z tym że choroba w duuużej mierze przeważa i ma wiodący wpływ.

U mnie jest tak samo.

Po drugie naszej choroby nie widać a ja nie widać to inni myślą że nie jesteś chory a jak nie jesteś chory to ich zdaniem jesteś leniem...

... takie jest ich myślenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, jesteś chory i leniwiec pospolity. Na zawsze chcesz być dużym chłopcem troche jest to złe bo wiecznie tak jak masz trwać nie będzie. trzeba się wziąść za życie. Nie mozesz liczyć, że renta będzie zawsze a biorąc tylko ją pod uwagę i nie pracując do tego to nie będziesz miał z czego wyżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,zgadzam się detektywmonk, jesteś chory i leniwiec pospolity. Na zawsze chcesz być dużym chłopcem troche jest to złe bo wiecznie tak jak masz trwać nie będzie. trzeba się wziąść za życie. Nie mozesz liczyć, że renta będzie zawsze a biorąc tylko ją pod uwagę i nie pracując do tego to nie będziesz miał z czego wyżyć.

 

poprawnie :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś trzy osoby.Mama lat 61,brat lat 34 i Magdalena lat 36,stwierdziły,że jestem nie żadem ciężko chory tylko leniwy.Sam nie wiem,co o tym myśleć :? Nie czuje się leniem, w końcu skoro moje panie.Psycholog i psychiatra, mówią mi,że jestem chory.Skoro ZUS nie robi problemów i daje mi rentę,to chyba jakaś choroba we mnie jest.Nie wiem już co mam myśleć :?

uważaj bo Ci te chu...... z ZUS-u jeszcze rentę cofną czytałem że babce co z powodu nowotworu nogę ucięli cofnęli "bo ma dwie sprawne rece"

chorym psych też pewno obcinają jeszcze jakiś lekarz co orzeka to faszysta pier......y przez ten socjal i tak najwięcej dostają

kryminaliści w więzieniach i tych 460 w największym cyrku w stolicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś trzy osoby.Mama lat 61,brat lat 34 i Magdalena lat 36,stwierdziły,że jestem nie żadem ciężko chory tylko leniwy.Sam nie wiem,co o tym myśleć :? Nie czuje się leniem, w końcu skoro moje panie.Psycholog i psychiatra, mówią mi,że jestem chory.Skoro ZUS nie robi problemów i daje mi rentę,to chyba jakaś choroba we mnie jest.Nie wiem już co mam myśleć :?

uważaj bo Ci te chu...... z ZUS-u jeszcze rentę cofną czytałem że babce co z powodu nowotworu nogę ucięli cofnęli "bo ma dwie sprawne rece"

chorym psych też pewno obcinają jeszcze jakiś lekarz co orzeka to faszysta pier......y przez ten socjal i tak najwięcej dostają

kryminaliści w więzieniach i tych 460 w największym cyrku w stolicy

A wiesz,że możesz mieć rację.Oby nie cofnęli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×