Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strach przed samotnością


Hemolakria

Rekomendowane odpowiedzi

Boję się samotności. Nie mam z kim porozmawiać o mojej chorobie. O tym co mnie gryzie. Nie wiem gdzie zaczyna się choroba,a gdzie ja. Błagam, pomóżcie.

również samotność nie zna granic i ma swoje skrajniosci typu polozyc się do lozka i czekac az umrzesz/szybsza smierc w każdej chorobii lub inwalidztwie wiec nie narazaj się na nieuniknione odrzucenie i utrzymuj znajomość wyłącznie wirtualna jeśli nie chcesz aby bol z ciężkich samookaleczeń był by wręcz przyjemny na tle bolu z samotności.ludzie to tylko mięsne worki na gowno wiec w niczym nie sa lepsi od ciebie.no chyba ze maja części ciala niedegradowalne z metalu lub szkla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo rady typu zapraszamy/przyjedź/zadzwonię/napisze to oczywiście manowce i pole minowe.autor wdepnie w to,da sobie zasmiecic pamięć a motłochowi radość

sailorka ja mowie tu o obiektywach lub tytanowych kościach/silniczkach zamiast miesni które dzialaja setki lat kiedy się o nie dba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie tu pesymizm jak się niemal warzywi w lozku przez 3 dychy a jedyna atrakcja to codzienne zastrzyki i co 2 lata amputacyjka czego popadnie no i oczywiście scisly zakaz rozmowy z personelem i wspolpacjentami to jest wręcz optymizm.wycacany człowiek sukcesu kgtory normalnie zyje na moim miejscu by dokonal samospalenia gdyby nagle przed nim stanela podobna perspektywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym Wy, do cholery, mówicie?

kiedy samogtnosc jest krancowa i bezgraniczna niema co z nia walczyc.jest jak ruchome piachy.im bardziej się miotasz tym szybciej ziemia cie zywcem pochłonie.nie ruszasz się i tak cie pochłonie tyle ze oszczędzisz pare chwil na tym swiecie.nie jeden robal zachowal się do naszych czasów w bursztynie bo 600000000 lat temu walczyl w podobny sposób z losem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem tu trafiłam. Poza tym nie jesteście samotni. Macie mnie. :great:

 

A piszę tutaj, bo lubię schizofrenię. Znaczy dział o niej. I proszę mnie nie przepędzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasz komuś swój nr GG, to będzie się wypłakiwał i groził samobójstwem. Ja wysiadam.

 

nieodłączne ryzyko zawierania znajomości na portalu społecznościowym nerwica.com :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×