Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
wiejskifilozof

Co myślicie o szczepieniach dzieci ?

Szczepienia dzieci,za czy przeciw ?  

5 użytkowników zagłosowało

1. 1. Szczepienia dzieci,za czy przeciw ?

• Jestem za
      4
    • Jestem przeciw
      0
    • To zależy od rodzica
      1
    • Nie wiem
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo się mówi w sprawach szczepienia dzieci.Szczepić je czy nie ? Mamy dziś dziwną modę na nie szczepienie dzieci.I są tego efekty w Niemczech,gdzie jest epidemia odry.Rozmawiałem z moimi koleżankami (36,39,41 lat) i one są za szczepieniami.Ta pierwsza nie ma dzieci.Druga ma córkę lat 2,trzecia ma syna lat 14 i córkę lat 12.

Ja jestem za sczepieniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Oczywiście, że tak. Od zawsze te podstawowe szczepienia były obowiązkowe i nikt problemów z tym nie miał (za to same plusy) więc niby czemu to zmieniać? Ja bym nie chciała, żeby np. moje dziecko miało kontakt z osobami potencjalnie zarażonymi chorobą. Całą tą dyskusję na temat szczepień wywołały znudzone życiem kobiety, które klepią dupę w domu całymi dniami i szukają szumu. Kiedyś słyszałam wywiad z taką właśnie, bo żaliła się, że jak to ma być, że państwowe przedszkola być może będą żądały zaświadczeń o szczepieniach bo w innym wypadku nie przyjmą dziecka do przedszkola - i bardzo dobrze. Te baby to jednak głupie są na max-a ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie to samo, co dr. House:

...przychodzi młoda ekologiczna mama do lekarza z 2 latką ze spuchniętą buzią...

Young Mother: Żadne mieszanki, tylko naturalne mamine mleczko.

House: Yummy!

Young Mother: Twarz jej spuchła tak w nocy.

House: Mmhmm.- patrząc w karte - brak gorączki, spóźniacie się ze szczepieniem.

Young Mother: Nie szczepimy się.(wyjmuje żabkę zabawkę)Gribbit, gribbit, gribbit.

House: Myśli pani że nie działają?

Young Mother: Myślę, że multimilionowe firmy farmaceutyczne chcą byśmy myśleli że działają.

House: Mmmm. Mogę? [bierze zabawkę]

Young Mother: pewnie

House: Gribbit, gribbit, gribbit.Naturalna. Dobry interes: naturalne zabawki dla dzieci.Najgorsze co może spotkać taką firmę, to to, że ktoś ich pozwie, że robią naprawde nudne zabawki...Gribbit, gribbit, gribbit. A wie Pani, co jest naprawdę świetnym bizenesm? Małe trumny dla dzieci. W zielonym żabkowym i czerwonym strażackim kolorze. Serio. Antyciała w mleku matki działają i chronią przed chorobą tylko pół roku. Dlatego te firmy farmaceutyczne "wymyśliły" szczepienia - bo myślą, że rodzice zapłacą każde pieniądze by oszczędzić dziecku choroby. Chce Pani zmian? Niech Pani im to udowodni. Kilka setek rodziców takich jak Pani i prosze mi uwierzyć, ceny szczepionek polecą na łeb na szyję. Gribbit, gribbit, gribbit, gribbit, gribbit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że potrzebne. Wystarczy zobaczyć niedawne przypadki dzieciaków, których rodzice uważali się za mądrzejszych.

Niech coraz więcej osób postępuje tak dalej, a wrócą choroby, których już od dawna nie ma dzięki szczepieniom właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Artemizja, jakiś czas temu widziałem ten odcinek :P Przydałoby się każdemu anty-szepionkowcowi tak mówić :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi