Skocz do zawartości
Nerwica.com

Do czego kobietom potrzebni są faceci?


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

ego, no Ciebie ewidentnie nie interesuje płeć przeciwna, wolisz kobiety, kto co lubi niczego nie neguję!, każdy ma prawo być szczęśliwy, a czy z mężczyzną czy z kobietą to nie istotne.
Ja nie przeczę, że mi się niektóre kobiety podobają i nawet jakoś mnie tam kręcą, ale tylko tyle. Ja nie jestem lesbijką...robiłam sobie nawet kiedyś internetowy test na orientacje i jakoś wyszło mi, że wolę facetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przeczę, że mi się niektóre kobiety podobają i nawet jakoś mnie tam kręcą, ale tylko tyle. Ja nie jestem lesbijką...robiłam sobie nawet kiedyś internetowy test na orientacje i jakoś wyszło mi, że wolę facetów.[/quote]

 

A ja, głupia, myślałam, że takie rzeczy się po prostu czuje, a nie trzeba robić do tego testów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co gdyby wynik wskazywał na to, że jesteś homo?

magnolia84, wydaje mi się, że bardziej by mnie to ucieszyło.W najgorszym wypadku, spłynęło by to po mnie jak po kaczce. ;)

 

A możecie mi powiedzieć skąd normalni ludzie bez testów wiedzą, jakiej są orientacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja to wiem stąd, że mnie faceci nie podniecają. Nie wyobrażam sobie, że mógłbym się znaleźć z kimś tej samej płci w sytuacji intymnej - stąd wiem, że jestem hetero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem lesbijką...robiłam sobie nawet kiedyś internetowy test na orientacje i jakoś wyszło mi, że wolę facetów.

 

Internet to jednak cudowny wynalazek, jak dobrze, że przyszło nam żyć w tak ciekawych czasach! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego, no Ciebie ewidentnie nie interesuje płeć przeciwna, wolisz kobiety, kto co lubi niczego nie neguję!, każdy ma prawo być szczęśliwy, a czy z mężczyzną czy z kobietą to nie istotne.
Ja nie przeczę, że mi się niektóre kobiety podobają i nawet jakoś mnie tam kręcą, ale tylko tyle. Ja nie jestem lesbijką...robiłam sobie nawet kiedyś internetowy test na orientacje i jakoś wyszło mi, że wolę facetów.

jakby Ci wyszło,że wolisz kobiety to co :D ?taa chyba też sobie strzelę taki teścik dla informacji własnej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A możecie mi powiedzieć skąd normalni ludzie bez testów wiedzą, jakiej są orientacji?

 

please, please, powiedz, że to tylko ironia :D

Czytając ten wątek to nawet ja się już pogubiłam w tej orientacji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego jest hetero, ale nie ma nic przeciwko byciu homo, co wydaje jej się lepszą opcją, bo kobiety jej się podobają i nawet kręcą ale tylko tyle, dlatego jeszcze się waha, ale jak zrobi kilka testów więcej, to pewnie podejmie właściwą decyzję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego jest hetero, ale nie ma nic przeciwko byciu homo, co wydaje jej się lepszą opcją, bo kobiety jej się podobają i nawet kręcą ale tylko tyle, dlatego jeszcze się waha, ale jak zrobi kilka testów więcej, to pewnie podejmie właściwą decyzję

 

ale chyba pisała też, ze jest przeciwko związkom i inni ludzie jej niepotrzebni, więc chyba nie będzie to robić dużej różnicy, czy będzie aseksualnym (lub niepraktykującym) homo, hetero czy bi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba aż test robić, żeby wiedzieć czy się woli dziewczynki czy chłopców? :hide:

Można mieć czasem problem z identyfikacją. Ja jeszcze dwa lata temu nie wiedziałem, czy jestem hetero, bi, czy as, wiedziałem jedynie, że nie jestem homo.

Ale i tak musiałem skorzystać z pomocy internetu, żeby się zidentyfikować.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×