Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę w pracy i pewnie do 18 będę siedzieć, od poniedziałku po kilkanaście godzin pracujemy, mam dużo roboyt, oczopląsu dostaję, zmęczona jestem, miałam jechać do znajomych dzis na weekend, a tu dupa, w weekend muszę być dyspozycyjna :( rany dajcie mi sił, skądkolwiek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*]

Siedzę w pracy i pewnie do 18 będę siedzieć, od poniedziałku po kilkanaście godzin pracujemy, mam dużo roboyt, oczopląsu dostaję, zmęczona jestem, miałam jechać do znajomych dzis na weekend, a tu dupa, w weekend muszę być dyspozycyjna :( rany dajcie mi sił, skądkolwiek :(

Mogę Ci trochę oddać energii, bo mam za dużo i muszę spuścić z tonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis o niebo lepiej. Wczoraj, to mialam totalny zgon I cudem udalo mi sie nie utracic przytomnosci. Ale I tak chyba powoli wracam do stanu uzywalnosci po tych suplach. Zobaczymy co badania wykaza, czy jakas poprawa nastapila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem taki nakręcony... znów nic nie spałem, życie jest piękne, szkoda czasu na sen. Chce mi się seksu. Coś bym zrobił. Jestem królem świata!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha fakt, mi tez szkoda czasu na spanie - tyle rzeczy mozna zrobic zamiat marnowac na to czas ale niestety bez snu ani rusz. Chociaz za czasow studiow, to czlowiek byl w stanie pojsc na calonocna impreze, rano na kolosa I tego samego dnia na kolejna impreze. Dzis, to ledwo wstaje po 8h snu I regen nastepuje dopiero popoludniu ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×