Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz, ale przynajmniej usiłuję zasnąć a jak nie śpię to jestem zmęczony. A więc w normie. Gorzej jak nie śpię i nie potrzebuję snu, znaczy jestem nakręcony i zbliża się mania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, teoretycznie powinno pomagać. W praktyce jakoś nie pomogło i miałem te fazy manijno-psychotyczne. Mam nadzieję, że może teraz umiałbym wychwycić ten moment i zadziałać w odpowiednim momencie. Ostatni mój wyskok to w tamtym roku zaraz po wypadku :) ale to pamiętasz pewnie, bo pisałem jakieś durnoty na forum (dobrze, że niewiele i wszystko trwało krótko w miarę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym rzecz, że mogą się powtórzyć. Nie ma gwarancji, że mi znowu na przykład coś nie odwali. Jestem w końcu chadowcem i miałem manie z mocnymi psychozami. Nie umiem się kontrolować w takim stanie. Upomnienia pewnie bym odczytał jako atak na mnie i spisek z kosmitami, kto to wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, na takim forum, gdzie jest bardzo duże grono, ludzie są w różnym wieku, z różnymi charakterami i różnymi zaburzeniami, z różnymi doświadczeniami społecznymi to chyba normalne, że są konflikty i inne tego typu problemy. Na pewno nie jest łatwo nad tym zapanować. Dlatego :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×