Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie lubie seksu... co robic..!


Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie i gdzie ty widzisz te jędrne pośladki w narodzie, długo długo nad wodą nie byłem a potem 2 lata temu kilkanaście razy i ...byłem wielce disappointed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 22 lut 2015, 02:07 --

 

cycek jest przereklamowany, najgorsze jak ciało obwisłe od ciągłego żarcia tego syfu z maca itp i zero ruchu

 

z kim Ty sie zadajesz:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, od dawna wiadomo ze mozg kobiety i faceta inaczej funkcjonuje, u kobiet jest nacisk bardziej na podejscie romatyczne w stylu: Kocham Cie dlatego ide z toba do lozka a u facetow: Ide do łozka to raczej Cie kocham ( w domysle jak nie zaspokoisz to sie pozegnamy). Zdrowi faceci maja potrzeby i nie ma co sie oszukiwac ze faceta wylacznie zadowoli trzymanko za rece i bajdurzenie sonetow :) :mrgreen:

-na podstawie własnego zwiazku (5 lat)

-kolezanki (15 lat w zwiazku z jednym facetem)

-kolezanki (20 lat w zwiazku z jednym facetem )

To nie zmienia faktu, że jeśli ktoś uważa, że miłość to przede wszystkim seks, to mało wie o miłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niby czuje jakas przyjemnosc podczas gry wstepnej itp. Ale i tak zazwyczaj mysle o tym zeby to sie juz skonczylo.

Chyba nie jestem aseksualna bo wiem jakie to uczucie podniecenie albo przyjemnosc z pieszczot.

 

To kiedy to odczuwanie przyjemności się kończy? Może Ty się po prostu zaczynasz w pewnym momencie nudzić? I mówię całkowicie poważnie. Są przecież kobiety, którym wcale długa gra wstępna nie jest potrzebna, bo wolą te tzw "szybkie numerki".

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×