Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

nie mamy aż tak dużego wpływu na rzeczywistość. nie ma tak, że kiedyś było lepiej, a teraz jest gorzej, albo odwrotnie. czasy się zmieniają i teraz nie jest lepiej ani gorzej, tylko jest inaczej

a Twoim zdaniem?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć. Myślę, że sam dostęp do Internetu jest rzeczą pozytywną [stanowi on w końcu kopalnię informacji czy daje możliwość prowadzenia przynajmniej namiastki życia społecznego / znalezienia pomocy przez osoby, które w "realnym" świecie z różnych przyczyn nie odnajdują się najlepiej / nie są w stanie jej uzyskać albo po nią sięgnąć] - z drugiej strony nie podoba mi się wiele obecnych w nim trendów [związanych głównie z mediami społecznościowymi]; również tempo, w jakim dokonują się jego przemiany jest nieco za szybkie jak na mój gust oraz mam świadomość, że to właśnie rewolucja informatyczna i rozwój Sieci stoi za ogólnym znacznym przyspieszeniem życia, któremu jestem przeciwna. To jednak temat na znacznie dłuższe i obszerniejsze rozważania [skądinąd bardzo ciekawy].

 

Zdarzyło Ci się kiedyś coś paranormalnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dożywocie, jeśli morderstwo było celowe (ktoś miał złe zamiary) i jest niebezpieczny dla otoczenia; co innego jak ktoś zabije kogoś podczas awantury domowej lub po pijaku samochodem; wtedy kara powinna być łagodniejsza

a Twoim zdaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tata wraca z pracy i zamiast się ze mną przywitać, rozmawia najpierw z mamą i babcią. Wołam go, żeby do mnie przyszedł, a rodzice cieszą się jak głupi, bo właśnie powiedziałam moje pierwsze słowo

teraz Ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię swoje miasto, mimo że mało kto darzy je sympatią. Paradoksalnie jednak po części właśnie dlatego żywię wobec niego ciepłe uczucia ;) Jakby nie patrzeć to w nim spędziłam również swoje najszczęśliwsze - i najwcześniejsze - lata, a dzieciństwo to okres wywierający wpływ na całe życie. Boli mnie jedynie to, że nie mieszkam już w tej jego części, która naprawdę mi odpowiada pod względem zamieszkiwania właśnie.

 

Wśród światłocieni
wyblakłych miraży
kolor
jak błysk
i wśród marzeń
odnajduję od nowa
kamień, dom, liść
każdego zakątka
mojego miasta


L. M. Lenartowicz

 

Czego nie może nigdy zabraknąć w Twojej lodówce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×