Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przeciw faszyzmowi.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co lubię w narodowcach, to to że napierdalają policję.

A to akurat jest dla mnie nie zrozumiałe jak i cała nienawiść do policji może tez nie jestem jakimś wielkim sympatykiem mundurowych ale nie widzę powodu aby ich lać a plicja wg mnie interweniuje w tych zamieszkach zbyt łagodnie powinni ich zmasakrować jak zomowcy z niesłusznie minionych lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co lubię w narodowcach, to to że napierdalają policję.

A to akurat jest dla mnie nie zrozumiałe jak i cała nienawiść do policji może tez nie jestem jakimś wielkim sympatykiem mundurowych ale nie widzę powodu aby ich lać a plicja wg mnie interweniuje w tych zamieszkach zbyt łagodnie powinni ich zmasakrować jak zomowcy z niesłusznie minionych lat.

Wiesz co, byłem dwa lata temu na Marszu Niepodległości i mogę Cię zapewnić że policja zachowuje się jak ZOMOwcy, pałując między innymi kobiety z dziećmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co lubię w narodowcach, to to że napierdalają policję.

A to akurat jest dla mnie nie zrozumiałe jak i cała nienawiść do policji może tez nie jestem jakimś wielkim sympatykiem mundurowych ale nie widzę powodu aby ich lać a plicja wg mnie interweniuje w tych zamieszkach zbyt łagodnie powinni ich zmasakrować jak zomowcy z niesłusznie minionych lat.

Wiesz co, byłem dwa lata temu na Marszu Niepodległości i mogę Cię zapewnić że policja zachowuje się jak ZOMOwcy, pałując między innymi kobiety z dziećmi.

Dla mnie takie marsze to głupota nie pchałbym się tam. Wg mnie wielu idzie tam specjalnie żeby się napierdalać z policją ot młodzi którzy chcą wyładować agresję tak samo jak kibole na meczach a tu maja większy teren i publikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takie marsze to głupota nie pchałbym się tam. Wg mnie wielu idzie tam specjalnie żeby się napierdalać z policją ot młodzi którzy chcą wyładować agresję tak samo jak kibole na meczach a tu maja większy teren i publikę.

Tu się zgodzę, wielu idzie tam specjalnie po to żeby bić policję, co w 100% popieram. Szkoda tylko że na żadnym kanale nie pokażą że policja również prowokuje zamieszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takie marsze to głupota nie pchałbym się tam. Wg mnie wielu idzie tam specjalnie żeby się napierdalać z policją ot młodzi którzy chcą wyładować agresję tak samo jak kibole na meczach a tu maja większy teren i publikę.

Tu się zgodzę, wielu idzie tam specjalnie po to żeby bić policję, co w 100% popieram. Szkoda tylko że na żadnym kanale nie pokażą że policja również prowokuje zamieszki.

Nie wiem w jaki sposób bicie policji i niszczenie mienia publicznego ma być oznaką patriotyzmu przecież to czysta antypaństwowa działalność. Jeszcze zrozumiałbym jakby protestowali przeciw bezrobociu, brakowi perspektyw, niskim pensjom a ja nawet nie znam ich celów poza tym że są to podobno narodowcy- patrioci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takie marsze to głupota nie pchałbym się tam. Wg mnie wielu idzie tam specjalnie żeby się napierdalać z policją ot młodzi którzy chcą wyładować agresję tak samo jak kibole na meczach a tu maja większy teren i publikę.

Tu się zgodzę, wielu idzie tam specjalnie po to żeby bić policję, co w 100% popieram. Szkoda tylko że na żadnym kanale nie pokażą że policja również prowokuje zamieszki.

Nie wiem w jaki sposób bicie policji i niszczenie mienia publicznego ma być oznaką patriotyzmu przecież to czysta antypaństwowa działalność. Jeszcze zrozumiałbym jakby protestowali przeciw bezrobociu, brakowi perspektyw, niskim pensjom a ja nawet nie znam ich celów poza tym że są to podobno narodowcy- patrioci.

Wiesz co, mi tam wisi z jakiej racji protestują, ważne ze odnoszą w tym sukces. A sukces jest, bo dochodzą mnie słuchy o rannych policjantach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, mi tam wisi z jakiej racji protestują, ważne ze odnoszą w tym sukces. A sukces jest, bo dochodzą mnie słuchy o rannych policjantach.
czyli tylko o bicie policji chodzi, ciekawe.

Gdyby młodzi protestowali przeciw sytuacji w Polsce, umowom śmieciowym, bezrobociu młodych itp to bym ich mentalnie poparł a takie coś to mam ich w dupie nie ich policja leje ile wlezie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, mi tam wisi z jakiej racji protestują, ważne ze odnoszą w tym sukces. A sukces jest, bo dochodzą mnie słuchy o rannych policjantach.
czyli tylko o bicie policji chodzi, ciekawe.

Gdyby młodzi protestowali przeciw sytuacji w Polsce, umowom śmieciowym, bezrobociu młodych itp to bym ich mentalnie poparł a takie coś to mam ich w dupie nie ich policja leje ile wlezie.

Znaczy się wiesz, takich co poszli napierdalać policję to jest niewielki procent. Jako że nie identyfikuję się z narodowym radykalizmem, jedyną atrakcyjną częścią Marszu Niepodległości jest dla mnie tylko tępienie psiarni.

 

-- 11 lis 2014, 20:28 --

 

No dobra, napisałem już dobre rzeczy o Marszu Niepodległości, ale żeby być obiektywnym, wstawię to zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka lat 41 była dziś w Warszawie,widziała z bliska Prezydenta,Premier,Tuska.Bardzo jej ten marsz się podobał,ale była przerażona zamieszkami.

Ja powiem mocnej-faszystowski motłoch.Oni nawet nie wiedzą,co to znaczy prawdziwy ruch narodowy.Ale,ta paru ludzi,łysy,krzyczący faszystowskie hasła to prawdziwy polak i katolik.

 

-- 11 lis 2014, 21:30 --

 

No i pod oknami lata mi zakapturzone, prawicowe ścierwo.

Nie mam pytań.

Ja widzę w tv,ale Ci współczuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym ich faszystami nawet nie nazwał to zwykli zadymiarze zwykle o niskim ilorazie inteligencji i wybiórczej i ograniczonej wiedzy historycznej jeśli w ogóle jakąkolwiek mają poza hasłami w stylu Polska dla Polaków i Żydzi do gazu.

U nas w Polsce nadal Żyd,to tylko zabójca Jezusa.

 

-- 12 lis 2014, 09:59 --

 

Polska dla Polaków.

A jesteś Polakiem w 100 % ? I co rozumiesz,pod słowem Polak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem rasistą( choć bardziej chodzi mi o obce kultury a nie samą rasę) i wrogiem multi kulti i mimo to nie popieram przynajmniej w Polsce ruchów narodowych i uważam się wręcz za antypatriotę. Jestem obrońca świeckości i liberalizmu a muzułmanie i inne prymitywne kultury np czarnych są przecież skrajnie religijne, konserwatywne, mizoginistyczne i zacofane. To samo się tyczy narodowców no ale ich toleruje jako mniejsze zło zwłaszcza tych na zachodzie bo jako jedyne walczą z muslimami i imigrantami kulturowo szkodliwymi( takimi nie są w większości Europejczycy i ludzie z dalekiego wschodu, ameryki łacińskiej). Dobra politykę prowadzi np Japonia gdzie muzułmanie nie mają wstępu bo każdy gorliwy muzułmanin będzie działał( ma taki religijny obowiązek) na szkodę kraju niemuzułmańskiego. Europa powinna zrobić to samo ale wiemy że już jest za późno.

Także narodowcy to zdecydowanie nie moja bajka ale kiedyś mogą się przydać choć wątpię żeby Polska wzbogaciła się tak aby migranci zaczęli do nas masowo walić. A do Żydów nic nie mam, wręcz ich podziwiam za to że twardo traktują muzułmanów i marze o tym aby zrównali Palestynę wraz z jej mieszkańcami z ziemią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem rasistą( choć bardziej chodzi mi o obce kultury a nie samą rasę) i wrogiem multi kulti (...)

To nie rasizm. To po prostu "kulturonormatywizm", bardzo zdrowa rzecz w przypadku potępienia postaw wymienionych przez Ciebie:

skrajnie religijne, konserwatywne, mizoginistyczne i zacofane

Brak tej cechy, niestety, u wielu (większości chyba) lewicowców czy centroprawicowców. Konserwatywna, nacjonalistyczna prawica zbliża się z kolei do wyżej wymienionych postaw.

 

Dobra politykę prowadzi np Japonia gdzie muzułmanie nie mają wstępu bo każdy gorliwy muzułmanin będzie działał( ma taki religijny obowiązek) na szkodę kraju niemuzułmańskiego.

Nie ma takiego religijnego obowiązku. Przyjdzie niewyżyty salafita i stwierdzi, że "tak, każdy gorliwy muzułmanin musi działać na szkodę kraju niemuzułmańskiego, bo tak wynika z wersetu X w 'Koranie' ". Ale przyjdzie przedstawiciel jakiegoś liberalnego euroislamu, twierdząc: "Hola! Ten fragment nie powinien być interpretowany tak dosłownie! W nim tak naprawdę chodzi o to, że każdy gorliwy muzułmanin powinien działać na korzyść kraju niemuzułmańskiego, aby swoją postawą przekonać niewiernych do przejścia na islam."

Tak samo jest w przypadku "Biblii" - kwestia interpretacji, przynależności do danej "szkoły", "kościoła", "wyznania", "sekty".

 

A do Żydów nic nie mam, wręcz ich podziwiam za to że twardo traktują muzułmanów i marze o tym aby zrównali Palestynę wraz z jej mieszkańcami z ziemią.

Co by nie sądzić o Izraelu, jak by nie podziwiać jego odstającej progresywności i liberalizmu, myślę, że to syjonizm i istnienie państwa Izrael w dużej mierze przyczyniły się do rozpowszechnienia dzisiejszych idei islamistycznych. Siewcy religijni wykorzystując strategię oblężonej twierdzy, znaleźli sobie tego samego wroga, co naziści - Żydów (i do tego Zachód, szczególnie Amerykanów, ale to też niebezpodstawnie... p. choćby obalenie Mosaddegha przez zamach stanu koordynowany przez CIA i brytyjską MI6, ponieważ chciał znacjonalizować ropę, dotychczas będącą własnością brytyjskiego koncernu BP).

Trochę jest to winą Żydów - od początku nie prowadzili czystej walki (choćby masakra wioski Deir Yassin) i wciąż nie prowadzą. Palestyńczykom postawić warunek: akceptujecie nasze wartości cywilizacyjne, a przynajmniej wrzucacie je do swojego systemu prawnego, to dajemy Wam własne niezależne państwo z gwarancją suwerenności, obroną przed Izraelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, najwyraźniej coś takiego jak dedukcja jest ci obca. Może dla ciebie trzeba wypisać wszystko po kolei i jeszcze zaznaczyć od której linijki masz czytać, dobrze. Podłoże etniczne jest jednym z elementów określających Naród, sądząc po twoim nicku powinnaś już to wiedzieć, to samo w kwestii religii. Widzę jak to wygląda w innych krajach i nie życzę sobie czegoś takiego u siebie, by obcokrajowcy, biedni imigranci ubiegający się o azyl posiadali więcej praw od prawdziwych obywateli. Najpierw będą tolerancyjni, potem będą się ubiegać o swoje miejsce kultu, a następnie zaczną im przeszkadzać pobliskie kościoły. Coś takiego nie może mieć miejsca i dlatego unia europejska rozpaść się musi. Nie życzę sobie by mój kraj był "częścią", "województwem" superpaństwa UE. Jeśli już o unię chodzi to służy ona tylko politykom, tylko oni mogą czerpać z niej zyski kosztem nas. Zwykły obywatel nie może czerpać ewentualnych korzyści z niej płynących czego przykładem jest absurdalna ustawa antyhazardowa, czyli prześladowanie ludzi korzystających z serwisów bukmacherskich działających na terenie Unii, za co grożą Polsce gigantyczne kary. Trochę wybiegłem w sumie za temat. Generalnie nie mam ochoty wdawać się w dyskusje, ale w nastroju którym jestem bardzo łatwo mnie sprowokować.

 

No ale sam tego nie wymyśliłeś, przecież. Bo nawet nie umiesz pisać ortograficznie. Powtarzasz tylko jak papuga po manipulantach, którzy Ci mózg wyprali. Dlatego spytałam , czegoś się nasłuchał. Ale odpisałeś jakoś mało logicznie, za to bardzo niegrzecznie :(

A tak w ogóle to kogo obchodzi czego Ty tam sobie życzysz czy nie życzysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×