Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Silny94

Wymioty przy wysiłku po lekach.

Rekomendowane odpowiedzi

Od czego to zależy i dlaczego jest to tylko po nie których lekach i jak temu zaradzić? Robiąc aeroby tj. bieganie lub rower.Biorąc stabulizatory nastroju jak lamotrygina lub kwas walproinowy lub jedno z drugim.Po wysiłku zaraz bierze na nudności i każde kontynuowanie aderobów kończy się bełtem i osłabieniem.Dodam że odstawiając te leki zupełnie już tego nie ma nawet żadnych symptomów wtedy normalnie jak zdrowy do tego lepsza kondycja,większa wytrzymałość zero jakiegokolwiek rzygania i mdłości.Dodam że na SSRI nigdy tego nie było nie osłabiały i żadnych atrackcji z wymiotami przy aerobach nie było.Wcale się nie zajeżdzam po prostu po jakimś czasie po tych lekach nadchodzą mdłości i kończy się wymiotami z osłabieniem.A bez leków nic takiego nie ma miejsca.Ćwicząc nawet dwa razy dłużej i ciężej.Faken szit i co z tym zrobić? Kiedy muszę je brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×