Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem nowy


Mefisto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

 

wreszcie gdzieś można wygadać sie o swoich problemach .

a nie powiem bo nazbierało sie troche tego :

od roku choruje na nerwice lękową do tego dochodzi fobia społeczna (czasami myśle że to kara za grzechy) . Interesuję sie psychologią w szczególności kliniczną -chciałbym pomagać ludziom z podobnymi problemami jak ja . Ale ta paskudna fobia i lęki rujnują mi życie :( .

Ale może jakoś to będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich i ciebie Mefisto. ja tez jestem tu nowa i do niedawna nie wiedzialam ze istnieje takie forum.sa tu bardzo fajni ludzie którzy spiesza z pomoca kazdemu mimo ze sami maja problemy. to bardzo podnosi na duchu bo kto zrozumie chorego jak nie chory,to trzeba przezyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Paula! To forum jest dla mnie jak lek na uspokojenie hehe! A tak naprawde to zanim tu trafilam to myslalam ze to tylko ja choruje ze to tylko ja mam takie obiawy i ze jestem inna i balam sie isc do lekarza bo myslalam ze zaraz mnie zamkna w szpitalu.Dzieki Wam udalam sie do psychiatry i okazalo sie ze wcale nie bylo tak zle.Dzieki Wam za to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! To najwazniejsze, że przez te forum zdajemy sobie sprawę, że nie jestesmy sami z tym problemem, że tak naprawde wielu ludzi choruje na nerwicę. To w jakis sposób nas podbudowuje, że nie jestesmy sami i nie jestesmy jacyś inni, dziwni. :D Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×