Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

maniek123321, Póki co juz zacalem ja brac zaraz beda 3 tygodnie jak biore, próbuje jeszcze raz bo nigdy nie bralem jej w wysokich dawkach, chce zobaczyc jak zadziala, o ile wogóle zadziala :pirate:

Z 3 miechy minimum trzeba posiedziec zeby dzialanie stwierdzic jakies.O ile uboki sa do wytrzymanai to wczesneijsze odstawienei jest z reguly bledem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu dzisiaj cicho i spokojnie.

 

-- So cze 20, 2015 12:56 pm --

 

Jak tu dzisiaj cicho i spokojnie.

Hej, cisza przed burza, jak tylko crazyalexxx i emilk wstana to dadza Nam popalic.

Przepraszam wszystkich ja odpadlem, jednak kratom w nocy pieknie ululal mnie do snu , a teraz dopiero wstalem LOL :).

Crazyalexxx dzieki za mile slowa. Mysle ze tylko starsze kobiety taki wyglad preferuja, a mlode no cooooz , ich strata :D. Moge sie pochwalic ze chocby nie wiem jak kobiety na mnie narzekaly to zawsze chwalily mnie w lozku. Chcecie zobaczyc mojego czlonka :tel2: ? Nie nie, to nie czlonek , bardziej moja kondycja hehehehe.

Crazyalexxx jak lubisz wielokrotne orgazmy to wal smialo, musze emilkowi konkurencje zrobic, niech sie chlopak bardziej stara,.

Inez- wolne dzisiaj, jak sie masz ?

Agusia- zaczelas juz jesc czekolade z ogorkami kiszonymi czy to tylko mit,

pzdr wszystkim , stoje na warcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, ja mam kolejny dzień totalnego osłabienia, ale czuję się całkiem nieźle. Nic mi się nie chce, a obiad jakiś przydałoby się ugotować. Teraz nam chyba całkiem inny obraz wenli - wcześniej nie mogłam leżeć, bo mi serducho walilo itp, a teraz mogłabym leżeć non stop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, ja mam kolejny dzień totalnego osłabienia, ale czuję się całkiem nieźle. Nic mi się nie chce, a obiad jakiś przydałoby się ugotować. Teraz nam chyba całkiem inny obraz wenli - wcześniej nie mogłam leżeć, bo mi serducho walilo itp, a teraz mogłabym leżeć non stop.

No nie wiem, jakbym byl przy Tobie, to najpierw bym Ciebie nakarmil, a w lozku bysmy napewno nie lezeli :tel2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×