Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

A tak wogole to Emilk masz problem ze snem ??? Ja Se zaraz pierdolne trittico ale Ci powiem ze odkad tu po nocach siedzimy to ja później idę lulu...a tak to wcześniej se pierdyknelam tritto i spalam oj gdyby nie Ty hehe

 

Nie mam problemu ze snem,to przez Ciebie tak dlugo siedze,juz dawno bysmy spali gdybys Ty nie droczyla sie tak :P

 

-- 20 cze 2015, 03:22 --

 

Ogolnie to zaczewlo sie przez to forum,tak mnie pochlonelo ze masakra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże bądź ze mna jak będę odchodzić umierać ::(:(:( Bóg da Ci sile bo i tak jeszcze młody jestes, jeszcze nie umrzesz :):):):) a skąd ta Twoja chuuuuujoza ???

 

Boze widzisz i nie grzmisz... domysl sie skad ;) Udajesz ze nie wiesz :P

 

-- 20 cze 2015, 03:26 --

 

A ja jestem twarda i sie nigdy never never nie poddaje :):)::):):):):)

 

Mozemy byc przez chwile powazni ? :D

 

-- 20 cze 2015, 03:27 --

 

Mozesz ta jedna jedyna rzecz dla mnie zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bys sie posiurala jak bys uslyszala moj glos :P

 

-- 20 cze 2015, 03:33 --

 

A czego mam się niby bac ???

 

Puscic mi strzalke na kom heh :P

 

-- 20 cze 2015, 03:35 --

 

Widzisz rozgryzlem Cie heh :P

 

-- 20 cze 2015, 03:37 --

 

No pokaz jaka jestes odwazna Crazyalexxx :D

 

-- 20 cze 2015, 03:48 --

 

Pewnie juz spisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem baaaaardzo odważną :):):):):) ale strzałka to strzałka hehe :) lepiej dawaj strzałki swojej kobitce :):):):):) ja to naprawdę nic Special.no i duuuzo starsza.heje

 

-- 20 cze 2015, 02:58 --

 

Ale co do rozgryzienia mnie to nikt ni ma szans :) jestem TWARDA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szkodzi ;) mnie to nie obchodzi ile masz lat jak wyglądasz chce tylko pogadać ;)

 

-- 20 cze 2015, 04:02 --

 

Bardzo Ciekawi mnie Twoja osoba w realu ;) bo jestes pozytywnie zakręcona ;)

 

-- 20 cze 2015, 04:03 --

 

Po prostu normalnie kulturalnie pogadać jak ludzie ;)

 

-- 20 cze 2015, 04:04 --

 

To ze ktos jest w związku wcale nie świadczy o tym ze nie może rozmawiać z nikim innym proste i logiczne ;)

 

-- 20 cze 2015, 04:05 --

 

Dobra ale wystarczyło powiedziec ze nie chcesz

 

-- 20 cze 2015, 04:11 --

 

Ja jestem pozytywnie nastawiony do kontaktow z innymi ludzmi,nie wazne czy ktos bedzie mial 20 lat czy 50 wisi mi to ;) Mozesz byc mezatka,panna czy wdowa,nie interesuje mnie to,najwazniejsze to zlapac z kims pozytywny dobry kontakt ;)

 

-- 20 cze 2015, 04:13 --

 

Wydawalo mi sie ze jestes kobieta ktora nie boi sie niczego,zadnych konsekwencji i kozysta w pelni z zycia ;) Widze to ze jestes luzacka,ale czy to aby na pewno nie zadna maska ? ;)

 

-- 20 cze 2015, 04:17 --

 

Kiedys bylem zwyklym Emilkiem ktory sie chowal przed wszystkimi,unikal sytuacjii zwiazanych ze spoleczenstwem,zamkniety w swoim nudnym i szarym swiecie,teraz chce poznawac ludzi i gadac z nimi ile sie da ;) ale widze ze niektorzy to dziwnie traktuja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pewnie wszyscy śpią po tej długiej nocy. Ja po trittico padlam po 22, ale pobudka 4.30. Mam taki dziwny stan. Nic mi się nie chce, najlepiej bym leżała i gapila się w sufit. Dodatkowo dziwne widzenie i standardowo drżenie. Jeść mi się chciało, teraz już mi się nie chce. Pomieszanie z poplątaniem. Rodzice mi psa dziś przywiozą, bo wyjeżdżają na weekend. Nie wiem jak się zmuszę żeby wyjść z nim na spacer. Miałam dziś sprzątać, ugotować coś, ale nie wiem jak dam radę.

Ktoś wcześniej pytał o pocenie. Mi pocenie zawsze zostaje, niezależnie od leku i czasu brania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, 3 miesiace juz chyba beda.najgorsze sa te mocne poty w stresujacych sytuacjach odrazu bledne.

Czwarty dzien bez wenli i zaczely sie z samego rana brain zapsy, mam nadzieje ze jak od dzisiaj zaczne znow brac to ze od nowa nie bedzie sie rozkrecac:/

Ogolnie jest bardzo dobrze, 75mg to optymalna dawka dla mnie.

Swietnie sie uzupelniaja razem z amisulprydem. Pewnosc siebie i rozgadanie na 200 % :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×