Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dokladnie

 

-- 16 cze 2015, 17:10 --

 

Wziolem sobie polówkę alpry bo juz mnie to przeroslo..

 

-- 16 cze 2015, 17:11 --

 

Gdzie te zajebiste działanie wenli ja się pytam ?

 

-- 16 cze 2015, 17:13 --

 

W ciężkim stresie działanie jest znikome

 

-- 16 cze 2015, 17:17 --

 

Nie chce sie znowu sxpikowac benzo co chwile ale ostatnio coraz częściej biorę ehh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rozbicie,rezygnacja,lęk,myśli pesymistyczne.

 

-- 16 cze 2015, 17:38 --

 

No humor mniej niż zero ogólnie.

 

-- 16 cze 2015, 17:39 --

 

Nie cieszy mnie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis stary dziadek wjechal we mnie samochodem, kolem o moja stopke zachaczyl, naszczescie sie zlozyla , odbilem sie i opanowalem moto, ale chcial mi uciec to go zablokowalem i na parking. Pytam sie czy przeprasza czy policje wzywac, bo w sumie nic nie uszkodzil tylko slad gumy na stopce, no i przeprosil. Mowie ze ma przestac jezdzic jak nie widzi (stary dziad lat 80 z zona). O dziwo bylem opanowany :D.

Teraz zaparzam kratomik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku dni biorę o połowę mniejszą dawkę benzo (tranxene) niż dotychczas - zamiast codziennie biorę co drugi dzień - i od razu poczułem spore pogorszenie samopoczucia. Zarówno fizyczne bóle (brzuch, kręgosłup, osłabienie) jak i psychicznie (zamulenie, słabość, smutek). Sił dodaje mi opieka nad moją 3 letnią księżniczką, ogólnie pozytywne myślenie nad jakim pracowałem przez ostatnie miesiące (w tym te w szpitalu) oraz zapewne wenla... Mam nadzieję, że w pracy dam radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buubi, u mnie po m-cu niektore zeszły, reszta w ciagu 6 m-cy. A byłes przebadany na kregosłup?

 

-- 16 cze 2015, 17:55 --

 

-współczuję Wam Chłopaki .

U mnie to raczej ja nie zasługuję na swoją Żone niż odwrotnie ,,, ale Miłość jest i dziecko . I jakoś leci 9 rok w Małżeństwie , a wcześniej 5 lat chodzenia .

 

ładnie to napisałeś, w sensie prawdziwie :) Moj to samo mówi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk no bedzie jakies poltora miesiaca.

 

-- 16 cze 2015, 18:23 --

 

Novy AZ dziw ze sie opanowales :P

Pogodziliscie sie juz ?? Kup jakiegos kwiatka albo podp. jakiejs babci z ogrodka, nie wazne ze to nie twoja wina, wazne ze DASZ KFIATKA i przeprosisz !! :D

:uklon::uklon::uklon::uklon::uklon::uklon::uklon::uklon::uklon::uklon::uklon::uklon::uklon::uklon::uklon::uklon::uklon::uklon::uklon:

ps- slucham muzyki biesiadnej, ale polewka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie po m-cu niektore zeszły, reszta w ciagu 6 m-cy. A byłes przebadany na kregosłup?

 

Tak - RTG i RM kręgosłupa, USG, kolono, gastro, RM, TK jamy brzusznej i wszystko ok, a dolegliwości pleców i brzucha doskwierają bardzo

gdzie dokladnie plecy bola ?

byc moze to na tle nerwicy, ja mam podobnie, silny stres powoduje wrecz zesztywnienie karku i garbienie sie, do tego boli jak skurw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie po m-cu niektore zeszły, reszta w ciagu 6 m-cy. A byłes przebadany na kregosłup?

 

Tak - RTG i RM kręgosłupa, USG, kolono, gastro, RM, TK jamy brzusznej i wszystko ok, a dolegliwości pleców i brzucha doskwierają bardzo

gdzie dokladnie plecy bola ?

byc moze to na tle nerwicy, ja mam podobnie, silny stres powoduje wrecz zesztywnienie karku i garbienie sie, do tego boli jak skurw.

 

kręgosłup tak od ostatnich kręgów piersiowych w dół, cały odcinek lędźwiowy i na tych wysokościach dookoła jakby klamra - żebra i nadbrzusze głównie po prawej stronie. Lekarze po tych wszystkich badaniach uznali że to na tle nerwowym, nie wiem czy deprecha przyszła przez to, czy już była wcześniej i to jest jej efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, do tego te ściśnięte flaki z prawej strony, gdybym nie miał przebadanej wątroby, woreczka i 12stnicy to bym nie uwierzył że to może być z nerwów, masażysta twierdzi że problem tkwi w mięśniach które na tle nerwowym ściskają organy

 

Bóle zaczęły się od delikatnego uwierania z prawej strony pod żebrami z półtorej roku temu. Z miesiąca na miesiąc zaczęło się nasilać i rozprzestrzeniać, potem doszły plecy - tak żebra jak i kręgi, potem osłabienie, deprecha, schudłem w sumie 15kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buubi, to od depresji i swoje 5 groszy dorzuca wenla, minie ci to jak lek zacznie konkretnie dzialac.

 

3 miesiące już biorę, a odkąd odkładam benzo to coraz gorzej z tymi somatycznymi objawami i słabicą :(

mi tez na bol wenla nie pomogla. Za to kratom sprawdza sie swietnie jezeli chodzi o efekt przeciwbolowy, moze bys sprobowal jezeli tak nie daje Tobie to spokoju, tylko ze w pl kratom jest zabroniony ...,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×