Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pewna pospolita pasja


Fizli

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanko:

 

 

Pierwszy okaz:

 

matka w panice (TY TEŻ GOBLINIE), wyzwiska żem głupi ( BOŚ GŁUPI), że to z dupy włoskami strzela, że jadowite itd.

 

A teraz:

po roku z jednego ptasznika w domku zrobiło się nagle 50, nabyłem wiedzy w hodowli węży już miałem 4 sztuki etc etc

 

Mama nie wymeldowała Cię z chaty i nie wyrzuciła z dobrodziejstwem? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, Twoja pasja jest niesamowita. :)

Pytanka ode mnie:

1. Czy taka skolopendrę bierzesz na rękę?

2. Czym ją karmisz?

3. Na czym polega opieka nad czymś takim?

4. Jakie masz teraz zwierzęta w domu i ile? Rodzeństwa nie licz. ;)

5. Masz dredy? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hou Hou troszku zaniedbałem temat ok wracamy do roboty

Kawa jest

papieros był

jelita puste

ok czas na pytania

 

Skolopendrę na ręce osobiście nigdy nie miałem ponieważ ma białkowy jad który po ugryzieniu nieźle babrzy ranę, tak sram kiślem ciepłym i kisielistym przed handlingiem skolki

 

Skolki karmiłem jak miałem tym co ptaszniki oraz pająki etc etc ale wolą ruchliwe robale takie jak świerszcz etc etc

 

Opieka polega na podcieraniu tyłka i karmieniu łyżeczką :P, a tak na poważnie dostarczyć pożywienie, wilgotny torf, wody, zachować warunki hodowlane takie jak temperaturen i wilgotniuren i można nazywać się Hodofcom i wrzucać filmiki na YT :P, a tak na poważnie to z w/w czynników trzeba też zapewnić tym zwierzakom bezpieczeństwo oraz troskę :P

 

łogólnie trzody mam w ciula i ho ho licząc pająki za szafą a w boxach mom 14 ptaszników 3 skorpionki i węża ( brata nie licze bo to karmówka ale muszę zakupić tak dużego węża hmm może molurusa :3)

 

Miałem łokoło 60 cm dredy ale w ataku depresji i ataku skinów (chcieli mnie oskalpować bez użycia noża) to obciąłem

 

Dziś lekki apdejt zwierząt postaram się upolować tych których się nie da upolować _>_

łoraz 1 wyliniał a 2 bydzie linieć

 

-- 03 wrz 2014, 08:59 --

 

I teraz żałuje że wyciąłem baty fuck...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe zwierzatko będzie linieć więc przez kolejne 2-3 miesiące kupa z zobaczenia jej, jeśli mózg mi da to uaktualnię foto temat

 

-- 06 wrz 2014, 12:00 --

 

Pytanie do ludzików którzy tu wgl wchodzą, Dziś karmienie pytonicy, jeśli chcecie mogę porobić fotek, pytam się bo nie wszyscy chcą coś takiego widzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytonica zjada około 4-6 myszy na miesiąc lub 2 szczury, karmię pytona raz na 2 tygodnie, podrostki ptaszników karmię raz na tydzień dorosłe samice raz na miesiąc

 

Ferdynand k, uropygi siom mega :3

 

Cognac, zimne/ ciepłe to zależy czy się wygrzewają czy nie, skóre ma jak jedwab (takie mom porównanie)

 

-- 07 wrz 2014, 15:52 --

 

tosia_j, krwi nie będzie jeśli łaskawie ruszy to dupsko i zje coś pierdzielona glizda _>_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×