Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ania - fatuma03 vel scarlett33 nie żyje


werewolf

Rekomendowane odpowiedzi

nieboszczyk, Też rozmawiałem z Anią przez telefon, ale w życiu by mi nie przyszło napisać coś takiego. To wyjątkowo niesmaczne.

 

 

Bardzo niesmaczne, zresztą wątpię czy prawdziwe, bo się obudziłeś po kilku miesiacach :evil:

ona dzwoniła do mnie od dłuższego czasu.znaliśmy się 2 lata.nawet wysłałem jej i jej dzieciuszkom swoje foty z anglii i raz zadzwoniłem do ośrodka odwykowego w którym przebywała bo prosiła o to zanim tam trafiła.akurat trafiłem że dzień po moim telefonie do ośrodka ona wyszła.w jej ostatnim telefonie była rozmowa z płaczem.kilka dni pózniej pojawił się na forum ten wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki płacz jest najbardziej nieznośny dla psychiki i nigdy się go nie zapomina.nie przynosi ulgi.takie coś widziałem i słyszałem tylko w dramatycznych filmach o egzekucjach.nawet mi się nie śniło że to usłyszę kiedykolwiek w rzeczywistości.to się nie mieści w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za "odświeżenie" tego wątku, ale dopiero go dostrzegłam ... co prawda miałam kilkumiesięczną przerwę od forum...

Wymieniłam z Anią tylko kilka postów. Prawie jej nie znałam, niemniej to szokująca wiadomość. Jest mi tak smutno....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×