Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


DeszczowaPogoda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stwierdziłem, że się przełamię i odnajdę wśród ludzi podzielających mój los. Mam 23 lata, stwierdzono u mnie depresję i stany lękowe wobec ludzi, ciężko powiedzieć kiedy to wszystko się zaczęło. Osuwając się powoli na dno zgubiłem gdzieś swoją miłość, znajomych i chęć do życia, przez każdy następny dzień staram się tylko przebrnąć. Nie potrafię już nawiązywać kontaktów i utrzymywać ich na dłuższy okres czasu, czuję się gorszy od innych przez co kompletnie tracę pewność siebie. Atmosfera w pracy polepszyła się tylko dzięki działaniu Escitilu i Afobamu, bez nich nie potrafię normalnie funkcjonować, aktualnie mam mały kryzys finansowy, więc o wizycie u psychiatry mogę sobie tylko pomarzyć. Często oddalam się od rzeczywistości pod wpływem marihuany i alkoholu, czuję, że bez tego bym zwariował sam ze sobą. Każdy dzień wygląda identycznie, praca-dom-używki-sen, przestałem już liczyć dni i miesiące. Od dłuższego czasu męczą mnie bóle stawów, klatki piersiowej, głowy, niedowaga sprawia, że czuję obrzydzenie do siebie, nienawidzę patrzeć w lustro, czuję się jakbym sam sobie coś ukradł. Od 3 lat nie istnieje u mnie coś takiego jak życie towarzyskie, poza pracą z nikim nie rozmawiam.

Czasami czuję się jakbym był jedyny na świecie w takim stanie, mam nadzieję, że to forum choć trochę podniesie mnie na nogi.

 

Pozdrawiam,

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×