Skocz do zawartości
Nerwica.com

BROMOKRYPTYNA (Bromocorn)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

zobacz tu - już nawet w dozie (nie szukając specjalnie jakiś tanich aptek) 8 tabletek po 0.5 mg kosztuje 130 zł...: https://www.doz.pl/apteka/p123631-Dosti ... y_Delfarma

 

Dobre efekty kliniczne uzyskuje się już przy dawce 0.25 mg na tydzień (mniej niż w ulotce).

 

- ale o co tu chodzi ,,," import docelowy ", jakaś specjalna recepta , czy cóś ?

Ktos może wyjaśnić ?

 

-- 13 mar 2016, 13:34 --

 

Juz sie dowiadywałem o badania z ta prolaktyną u mnie w okolicy -20 zł , ale tyrzeba byc na czczo. Jednak ja muszę z rana wyłoić super mocną kawę ,żeby w ogóle otworzyc oczy . Czy to wpłynie na wyniki odnośnie prolaktyny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- ale o co tu chodzi ,,," import docelowy ", jakaś specjalna recepta , czy cóś ?

Ktos może wyjaśnić ?

 

Kalebx3: zwykła recepta, a w aptece na jej podstawie prosisz o lek z importu docelowego. W większości przypadków nawet nie musisz o nic specjalnie prosić, bo "domyślnie" dają Ci wersję Dostinexu z importu docelowego (innych nikt nie kupuje). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszedł wynik mojego testosteronu i jest masakra

 

wolny testosteron 6.4 ng/l norma (8.9-42)

estradiol 64.69 (99-192)

prolaktyna 342.1 (86-324)

 

zawyżona prolaktyna lekko a testosteron fest w dół , lata na SSRI dały swoje , teraz już wiem skąd moja amotywacja,zmęczenie i senność

 

-- 17 maja 2016, 20:34 --

 

skonczył mi się dostinex , zamieniłem na bromo , prolakta pewnie mi już sporo spadła po samym dostinexie , zobacze w piatek lub PN wyniki zrobie . pewnie opadła do 150 moze 100 . a bromo profilaktycznie teraz bedzie lecieć 1/2 tabsa na noc. najlepiej prolakte mieć w dolnej granicy normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sertralina jako jedyna z ssri ponoc nie wplywa na prolaktyne - dziala troche na dopamine ten lek oprucz serotoniny..... A zobaczcie co pisze na wikipedi https://pl.wikipedia.org/wiki/Bromokryptyna lek ten hamuje wydzielanie hormonu wzrostu. Więc jak ktos pakuje na siłce to moze miec mniejsze efekty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem kilka dni temu pierwszy raz bromokryptyne na ginekomastie progesteronowa po dece i omal sie nie przekręciłem, wziałęm na noc jedną 2,5mg tabletke i poszedłem spac, ok 2 w nocy obudziłaem sie zlany zimnymi potami,z bólem łba, mdłościami, gdy wstałem tak mi sie we łbie kreciło że sie przewróciłem, nie miałem siły na nic,czułem ze umieram,paskudne uczucie, pierwszy raz w życiu tak sie czułem, zerzygałem sie na łóżko ,starzy wezwali karetke ,dalej nie pamietam bo straciłem przytomność,nastepnego dnia w szpitalu powiedzialem lekarzowi ze wziałem bromo i że to od tego pewnie, on potwiirdził moje domysły, powiedzial ze bromokryptyna jest w tej chwili wycofywana, jest to lek tani ale bardzo niebezpieczny nawet w małych dawkach,wystepuje rożna tolerancja o różnych osób,wiec chłopaki nie radze wam brać już tego gówna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×