Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lęki ale nie wiem przed czym


Mateusz_241

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 14 lat i nie wiem co mi dolega parę miesięcy temu chwilowo miałem taki lęk nie wiem przed czy on Powracał ale nie aż tak często później zdrętwiała mi ręka połowa twarzy zęby i język pojechałem do szpitala przeszło mi ale te leki mi miałem nawet w szpitalu zrobili mi wszystkie badania EEG usg szyi jeszcze będę miał robiony tomograf czy tak jakoś to co wjeżdżasz do takiego tunelu a własnie jak skończyły mi się te drętwienia to mnie głowa lekko bolała i kręciło mi się w głowie powiedzieli ze podejrzewają migrenę ale ja w to nie wierze bo czytałem na internecie od czego może drętwieć lewa ręka a jak wyszedłem ze szpitala to kreci mi się lekko w głowie trochę większy hałas i mnie to denerwuje np jak parę osób mówi albo głośne samochody jeżdżą chciał bym się dowiedzieć czy to jest nerwica lękowa.. ps Nie wiem czy na dobre forum trafiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drętwienie jednej części ciała może mieć wiele podłoży. Nigdy na nic nie chorowałeś?

Najpierw staraj się wyeliminować kwestie zdrowotne. Czyli zrób sobie wszystkie najważniejsza badania krwi.

Potem poczekaj na ten tomograf komputerowy. On wiele podpowie.

Jeżeli tomografia, usg jamy brzusznej, badania krwi i inne zlecone przez lekarza nic nie wykażą, wtedy możemy szukać przyczyny w nerwicy.

 

Młody jesteś. Będzie ok ;)

Pamiętaj. Mi nerwicę wmawiano przez 3 lata, kiedy jej nie miałem. Dopiero teraz uderzyła we mnie z ogromną siłą. Nagle. Z sekundy na sekundę. Okazało się, że prawdopodobnie moje problemy zdrowotne wynikają z HCV i jego następstw. Nerwica lękowa przyszła przy okazji, bo bojąc się cały czas o swoje zdrowie, kiedy wszystkie wyniki miałem "ok" organizm przestał panować nad stresem i strachem. Potrafię być zdenerwowany lub się czegoś bać, totalnie bez powodu.

 

Nerwica to będzie ostatni punkt podczas diagnozowania Twojego przypadku.

Na spokojnie. Nie denerwuj się. Teraz bardzo szybko dorastasz i organizm może wariować.

Ja za szybko rosłem i miałem problem z chodzeniem, albo mdlałem gdy za szybko wstawałem.

Ale po latach mi przeszło i nie ma śladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię dołować, ale zaburzenia nerwicowe mogą się pojawić w każdym wieku ( u mnie pierwszy epizod nerwicy w wieku 12 lat ), na szczęście często potem same zanikają, ale niestety po jakimś czasie ( najczęściej po paru latach ) lubią powracać :? Diagnostyki nie lekceważ, żebyś miał pewność, że to tylko nerwy. I zaobserwuj, kiedy Ci się te lęki pojawiają, czy w jakiejś konkretnej sytuacji, czy zupełnie nieoczekiwanie i bez powodu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz_241, niezależnie od wszystkiego, możesz skorzystać z poradni psychologicznej. Te placówki działają w ramach NFZ i na pewno bez trudu uzyskasz skierowanie. Zważywszy na wiek, musi towarzyszyć Ci Rodzic. Szczerze polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×