Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem strasznie samotny


Adidr

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami mam wrażenie, że swoją osobą po prostu odrzucam ludzi, chociaż na karku jest 31 lat. Mam to na myśli mój wygląd (krzywe żeby, odstające uszy, seplenienie i parę innych wad). Przez większość część życia czas spędzam w swoich czterech ścianach. Mówię przez większość, bowiem przez ostatnie pół roku miałem kogoś, ale ze względu na mój brak obycia towarzyskiego i doświadczenia musieliśmy się rozstać. Nawet przez internet ciężko mi znależć fajną osobę do pogadania.

 

Nie, nie jestem nudziarzem, który tylko gabi się w komputer. Dzięki samotności mogłem zająć się innymi rzeczami. Mam swoje hobby - pracę, którą lubię i poświęcam jej sporo czasu, gry komputerowe, sport, motoryzacja. Sam potrafią wsiąść na moje moto i pojeździć sobie bez celu po okolicy. Została jeszcze muzyka. Mam dosyć oryginalny gust w tym temacie (ogólnie lubię muzę melodyjną, biesiadną, marszową, wojskową itd) i przez to ciężko mi znależć kogoś do porozmawiania w tym temacie. Czasami potrafię założyć słuchawki na kilka godzin odłączyć się od świata i zatopić się w miłych dźwiękach. Tylko z ludźmi mi kompletnie nie wychodzi, chociaż bardzo potrzebuję takich kontaktów, to jednak też potrzebuję kilku chwil w samotności i takiej osoby, która to zrozumie. Jeśli są tutaj podobne osoby, to mogą śmiało pisać na priv :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×