Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cytat na dziś


Arhol

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzi w życiu człowieka czas, kiedy dźwiga krzyż naciągnięty bólem, cierpieniem, niespełnionymi marzeniami, brakiem radosnych perspektyw. Często ten krzyż go przygniata, ciężko jest wtedy wstać, znaleźć sens dalszej egzystencji. Ale ja Ci mówię wstań i walcz. To Twoje życie, Twój największy skarb."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Do pewnych rzeczy trzeba dojrzec.

Trzeba sie nauczyc szanowac siebie i swoj czas.

Nie prosic sie by byl ktos, kto nie chce byc albo jest, gdy tylko mu wygodnie,

Trzeba miec wyjebane, a wszystko bedzie sie ukladac.

Trzeba nauczyc sie pieknie odmawiac i to tak, ze jeszcze ktos bardziej chce wlasnie Ciebie.

Kiedys bylam glupią dziewczynką, ktora prosila sie o chwile, dzis to ja dyktuje warunki, dzis to ja mowie nie mam czasu, nie chce mi sie.

Mam gdzies czy ktos zostanie czy nie, bo jesli ktos nie widzi we mnie wszystkiego niech spada na drzewo.

Właśnie teraz jest pięknie.

Jeśli chcesz księcia, zachowuj się jak księzniczka, a nie sluzaca, ktora jest na kazde zawolanie i sie prosi o cokolwiek.''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli chcesz wejść w mądry, ważny związek, przestań szukać właściwej osoby. Powtarzam: przestań szukać właściwej osoby, ale stan się właściwa osobą."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ktoś kiedyś powiedział mi, że czasem po prostu potrzebujemy, by ktoś nam towarzyszył. Bez słów. Bez zbędnych gestów. Ale ze wsparciem, jakie niesie sama obecność osoby, której ufamy. Z jego siłą, której czasem nam brakuje"

–Anna Bellon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Śmierć dla nikogo nie jest okropna. Stary czy młody, dobry czy zły, dla każdego jest taka sama. Śmierć jest bezstronna. Nie ma szczególnie okropnej śmierci. To dlatego śmierć jest taka przerażająca. Twoje zwyczaje, twój wiek, twoja osobowość, twój majątek, twój wygląd... W obliczu śmierci, wszystko to nie ma znaczenia."

- Shiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Najważniejsi dla nas są Ci, z którymi bez skrępowania możemy się śmiać i płakać.

Najlepiej czujemy się w towarzystwie osób, przy których bez spiny możemy być sobą.

Najlepsze związki to te, w których z dwóch stron wychodzi inicjatywa podtrzymywania "żaru".

Najprawdziwsze piękno to takie, gdy sama świadomość obecności drugiej osoby nie pozostawia obojętnym."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie czekaj, aż będzie łatwiej, prościej, lepiej. Nie będzie. Trudności będą zawsze. Ucz się być szczęśliwym tu i teraz, nie jutro. Bo możesz nie zdążyć, może nie być żadnego jutra."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie potrafiłem jej zrozumieć.

Powinienem sądzić ja według czynów, a nie słów.

Czarowala mnie pięknem i zapachem.

Nie powinienem nigdy od niej uciec.

Powinienem odnaleźć w niej czułość pod pokrywką małych przebieglostek."

-Mały Książę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Więc czego mam sobie życzyć? Czegoś, czego nie wiem, czy na pewno chcę? Kogoś, kto może wcale nie jest mi potrzebny? Czy kogoś, kogo nie mogę mieć? Chrzanić to. Niech los zdecyduje. Życzę sobie tego, co jest dla mnie najlepsze"

–Stephanie Perkins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie sztuką jest uwieść samca odsłoniętą dupa i dużym dekoltem. Sztuką jest uwieść faceta kubkiem zimnego kakao i osobowością. I tyle wystarczy aby facet został przy niej trochę dłużej niż sobotnie 40minut."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zmieniłem się? Może i tak. Może na gorsze, może na lepsze. Zależy, z której strony kto patrzy. Może zachowuję się poważniej, może dziecinniej. Tak i to prawda, że czas zmienia ludzi, ale to nie tylko czas. To także ludzie, z którymi przebywasz."

"Nie masz wpływu na reakcję ludzi, którzy są wokół Ciebie. Ale masz wpływ na dobór ludzi, którymi się otaczasz."

–Mr G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×