Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sulpiryd na natretne mysli...?


mousike

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis bylam u nowego psychiatry (faceta) oprocz depresji i nerwicy wspominal u mnie cos o magicznym mysleniu wybujalej fantazji i wspomnial ze mozliwe jest u mnie adhd ale do tego mamy dopiero dojsc podobno... :/

 

Lek na "wybujałą" fantazję...

 

Powiedzialam mu o moich natretnych obsesyjnych myslach o wyrzadzaniu krzywdy i zabijaniu a on na to ze to swiadczy o bardzo duzej wrazliwosci

 

...dlatego ją panu zmniejszymy. :-|

 

Nie nie nie... wpisal osobowosc artystyczna, muzyk :P bo powiedzialam mu ze od malego interesowalam sie sztuka i muzyka.

 

Osobowość artystyczna, ciekawe czy z tego też leczą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2014 o 16:01, mousike napisał(a):

Dzis bylam u nowego psychiatry (faceta) oprocz depresji i nerwicy wspominal u mnie cos o magicznym mysleniu wybujalej fantazji i wspomnial ze mozliwe jest u mnie adhd ale do tego mamy dopiero dojsc podobno... 😕

 

Biore Escitalopram 1 tabletke do tego dorzucil mi Cital jedna tabletke i 50g Sulpirydu

 

Ten Sulpiryd ma podobno okielznac fantazje i ograniczyc natretne mysli

 

Czy ktos z was bral Sulpiryd typowo na obsesyjne mysli? Co wam dal?

 

Powiedzialam mu o moich natretnych obsesyjnych myslach o wyrzadzaniu krzywdy i zabijaniu a on na to ze to swiadczy o bardzo duzej wrazliwosci i powiedzial cos takiego co ja odebralam w ten sposob ze predzej moglabym cos zrobic niechcacy niz chcacy. Podobno nie mam predyspozycji do bycia psychopata ale raczej moge miec predyspozycje do histeryzowania...hmm... wspomnial tez cos o lęku napieciu i agresji i to tez ma zwiazek z moim mysleniem. Wpisal tez w karte ze mam osobowosc artystyczna...

 

...swoja droga dziwne troche ze u osob wrazliwych moga takie mysli w ogole wystepowac...tak drastyczne i zle 😕

 

 

 

Co o tym sadzicie? Co ciekawego o was powiedzial wam wasz psychiatra?

Czy mogę prosić o jakiś kontakt?? Mam podobne myśli .też się leczę już bardzo długo. 7 lat miałam remisję teraz na anaftanilu i lamotryginie ,byłam zupełnie zdrowa. Trochę stresów ostatnio i szlag trafił wszystko i nawrót tym razem bez depresji ale okropne myslo wróciły 😕 zwiekszylam dawki leków póki co . Szukam i  myślę o sulpirydzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×