Skocz do zawartości
Nerwica.com

Manipulacja ojca-alkoholika nad dorosłym synem POMOCY


annnis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

może zacznę od początku parę m-c temu od mojego faceta zmarła babcia ( matka jego ojca ) ojciec przez dobre paręnaście lat opiekował się nią zamieszkał razem z nią i cały czas poświęcał jej a teraz został sam, na początku nie widzieliśmy problemu ale wydaje nam się że tata chce przenieś opiekę na swojego syna, dzwoni parę razy dziennie, jak jedzie z moim facetem na zakupy to zamiast że nic nie kupi to stara się spędzić jak najdłużej w danym sklepie czas, zaczęliśmy remontować mieszkanie więc pomaga bo mówi że mu się w domu nudzi, jak kończą np. remont o 22:00 to on chce aby mój facet jeszcze pojechał do niego na herbatę. Jak przychodzi do ojca to ten wymyśla wszystko aby tylko spędzał z nim jak najwięcej czasu ostatnio przyjechał do taty o 16:00 a wyszedł prawie o 1:00 w nocy ! mamy zamieszkać tak naprawdę jedną ulicę dalej od jego taty, i moje pytanie brzmi jak można rozpoznać że jego własny ojciec próbuje nim tak manipulować żeby spędzał z nim czas a swoje prywatne życie odrzucił, bo jeśli jego tata chce nawet jeździć z nim do pracy to według mnie coś nie gra ale może się mylę :( proszę o pomoc z góry dziękuje :)

 

p.s dodam że jego ojciec około m-c czasu nie piję mój facet pomógł mu wyjść z nałogu po śmierci babci jak na razie na prostą ale czy obawa że zacznie znowu pić ma nam zrujnować życie prywatne ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×