Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uszanowanko.


Maczadro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym móc znaleźć w sobie motywacje do wzięcia się za siebie i poradzenia sobie z własną psychiką. Po to zarejestrowałem się na tym forum. Nie byłem jeszcze u psychologa czy psychiatry, trochę obawiam się wyniku, ale nie chcę być dalej taki dziwny. Ciągle odczuwam strach i stres przed niespełnieniem własnych ambicji oraz przed odrzuceniem, przez to patologicznie kłamię. Non stop, nawet jak w rzeczywistości nic mi nie grozi to odczuwam potrzebę zasłonięcia się kłamstwem lub całą ich siecią. Chcę to zakończyć i być normalnym gościem, bez ciągłego wahania nastroju, strachu przed moją przeszłością, obsesyjną zazdrością, toksycznością i kłamstwami. Naprawdę ciężko mi sobie przyznać i jak małe dziecko próbuje sam siebie zagłuszyć, że moje kłamstwa doprowadziły mnie do wielu kradzieży, kombinatorek, zdrad, a mimo to często gdy czuję się lepszy od innych w danej sytuacji wykorzystuję to i te osoby. Tak jak napisałem wcześniej, chcę to zmienić i nie być sobą tylko kimś normalnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, też jestem tu nowa, chyba Cię rozumiem, chociaż Cię do końca nie znam, to co napisałeś trochę też pasuje do mnie. Psycholog wskazany, sama zamierzam w końcu pójść

 

-- 02 lut 2014, 23:30 --

 

oszukuję się że dam, radę, ale zniszczyłam związek z facetem którego bardzo kocham i jestem rozbita wewnętrznie, moje myśli to tylko podcięcie żył, upicie się, nałykanie się czegoś, skoczenie z mostu, rzucenie się pod nadjeżdżający samochód, on mnie przestał kochać a ja jakbym przestała żyć , nic mi już nie pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×