Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

neon, :************* :mrgreen::mrgreen::mrgreen: miauuu kiss kiss

 

gosiulek, :************ Kochana mnie pomagaga te plastry rozgrzewajace , naklejam na noc , i masci w dzien przeciwbolowe.,oraz cwiczenia sa w necie jak znajde stronke to Ci podelse http://www.milmed.ovh.org/kr_piersiowy.htm tu masz na piersiowy.

 

Enii :***************

 

 

a ja wstalam z migrena bo dostalam @ wrrr i zas mam lęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, aż trudno w to uwierzyć, bo ja jestem w waminsko-mazurskim przy samej granicy z obowodem ;-) może kiedyś spikniemy się na kawkę :D

 

 

platek rozy, aj biedna Ty, bóle głowy są wnerwiające, ja już dzisiaj czuje się lepiej, zastanawiam się czy nie wysc na zewnatrz, bo musze zajrzeć do lokalu co tam oni wyprawiają, bo nie było mnie juz tam ze 3 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, sprobuj te masci ja mam teraz opokan a dalam jakies 6 zl za nia i pwoeim Ci ze mniej mnie boli sszzyjny a cos ostatnio mialam z nim klopot mimo ze codzien cwicze izometryczne.

 

-- 17 lut 2014, 09:36 --

 

kasiątko, :************ hey Kochana:) o comatom bo cos go nie widac od dni paru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, wczoraj nawet mialam maly atak paniki ale wiesz co pomyslalam to tylko atak to nic zaraz minie i przeszlo.zaczelam oddychac wg tego Schultza . Nie wstalam anwet z fotela w ktorym mnie on zlapal.A zazwyczaj to latalam jak glupia przy ataku i nie wiedzialam gdzie uciekac.A odbila sie sobotnia klotnia z ciotka po prostu przez ten atak.

 

-- 17 lut 2014, 09:43 --

 

kasiątko, no nic sprobuje sie z nim jakos skontaktowac jak sie nie pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, mnie pomaga . Ja juz oddycham od jakiegos czasu tak ze licze oddechy spowalniam je jak czuje duzy lęk i zamykam oczy wmawiajac sobie nic mi nie jest to lęk , zaraz przejdzie , i o0ddycham caly czas tak w miare spokojnie , przepona , no i udawalo mi sie np w autobusach nie wpadac w panike ostatnio :) Bo lęk sie troche obnizal i pozniej mijal calkiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×